Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valamilyen személyiségzava...

Van valamilyen személyiségzavarom?

Figyelt kérdés
Állandóan ürességet érzek, a legtöbb embernél felsőbbrendűbbnek érzem magam, rosszullétet színlelek hogy figyeljenek rám. Sokan nagyon értékesnek, bájosnak mondanak, ugyanakkor akik jobban simernek gyakran betegnek és normálatlannak tartanak. Sőt már mondták azt is hogy kinézik belőlem hogy az aranyos külsőm mögött beteg gondolataim vannak. Ami igaz is. Még szerelmes sem voltam, csak egy embernél eldöntöttem hogy bármi áron megszerzem. Nem bírok veszíteni. Félek hogy pszichopata vagyok vagy nárcisztikus. Éreztem már bűntudatot, de egy idő után meg tudom magyarázni magamnak hogy amit tettem az nem is volt olyan rossz, az illető megérdemelte stb

2020. okt. 26. 09:47
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
A felsőbbrendűségi tudat,az empátia hiánya a nácisztikus személyiségzavar alapja.Ne az átlagembertől várd el,hogy diagnosztizáljon.Vannak ilyen könyvek a témában,olvass utánna.
2020. okt. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!