Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tériszonyosként repülni?

Tériszonyosként repülni?

Figyelt kérdés

Van itt tériszonyos, aki utazott repülővel?

Milyen volt?


Illetve szerintetek hülyeség lenne tériszonyt leküzdeni, ha elmennék egy sétarepülésre vagy tandem siklóernyőzni?


2020. okt. 28. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Igen,repültem. A tériszony nem jött elő, bár iszonyú érzés maga a repülés
2020. okt. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Én utaztam, de ott egyáltalán nem jött elő a tériszonyom. Hiába tudom, hogy nagyon magasan van, akkor is más érzés, mert végülis stabil a talaj, zárt minden oldalról, nem tudok kiesni belőle és nem látom pontosan, hogy mennyire is vagyok magasan. Persze nem azt mondom, hogy ez másnál is így van, ez csak saját tapasztalat.

A repülő nekem nem okoz gondot, de siklóernyőzni már nem mernék. Ha a mindennapokban nem okoz gondot a tériszonyod, akkor nem feltétlenül kell ilyen extrém módokon megpróbálni legyőzni.

2020. okt. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elso repulesskor.. beultem a szekbe, addig nem is volt para. akkor gyorsult fer a szivveresem mikor becsuktak az ajtot. Elindultunk, amig meg csak gurul addig meg elvoltam, amikor begyorsult akkor mar markoltam a karfat rendesen, aztan amikor elkezdett felfele menni bedugult a fulem,liftezett a gyomrom. vittem magammal zacskot, ha esetleg gond lenne- bar szerencsere nem volt. Viszont egesz uton ki se neztem, vagy 500x elolvastam az osszes feliratot ami korulvett. - leszallas konyebb volt, mert orultem,hogy vegre vege. Na, ez volt az elso, januarba a legnagyobb viharba Bp rol Angliaba. Azota viszont mar megszoktam, tudom,hogy mire szamitsak, mindig van nalam valami cukorka vagy ilyesmi a savanyubb fajtabol. Tovabbra se bambulok ki az ablakon, max a masik oldalon es ha tehetem nem erem a jegyem az ablak melle. Bar mar kezdek batorodni hogy kinezek. Emlekszem eloszor nagyon rossz volt, minden hulyeseg eszembe jutott,,mivan ha kiesik egy csavar, nekirepul egy madar a gepnek, stbstb..

de most mar viszek magammal valami filmet es azt bambulom vagy becsukom a szemem es ugy utazok, olyan mintha vonaton docognek.

2020. okt. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, már nincs. Megmàsztam egy hegyet, és repültem kétszer kisrepülővel, meg kétszer utasszàllítóval, ezektől elmúlt. Pilóta akarok lenni kis magàngépen.
2020. okt. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En is olyan vagyok, akinek zart terben nem gond.
2020. okt. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tériszonyos vagyok, de a repülőgép nem okoz problémát.

Nem önmagában a magasság zavar, inkább bizonyos körülmények.

Pl túráknál a meredek lejtők, keskeny ösvények meredek hegyoldalban. A magasba kifeszített kötélhíd sem nekem való.

2020. okt. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A repülő nem para, mondom ezt úgy, hogy a létra tetején is rosszul vagyok. Nagy utasszállítónál csak a leszállással volt gondom, mert bedugult a fülem egy fél napra. Kisrepülővel se volt gond, ott a gyomrom volt a gyengepont. Viszont a libegőzés kikészít, vagy ha magasra kell mászni, pl kötélpályákra fel se megyek. Hívtak múltkor via ferratazni, hát kösz inkább kihagyom.
2020. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Repüléskor olyan mintha a földön lennél, annyi kivétellel, hogyha kinézel az ablakon akkor sokkal magasabbról látod a tájat. Falak vesznek körül, ülsz, padló van a lábad alatt. Egyáltalán nem olyan érzés, mintha kiugranál ejtőernyővel.

Tériszonyos nem vagyok, de van az a magasság amit én is átgondolok, hogy fel merjek- e mászni, viszont repülőn még sosem féltem. Minden fejben dől el. :)

2020. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon tériszonyos vagyok, már 2 méternél beüt, a repülés viszont baromi jó volt, gyönyörű volt, észre sem vettem hogy repülünk csak akkor amikor a felehők fölött sütött a nap, gyönyörű volt
2020. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!