Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem nem idegesít a...

Csak engem nem idegesít a dicsekvés?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősünk, aki folyton dicsekszik és ezért kb mindenki utálja. Engem viszont valahogy nem zavar. Hiába dicsekszik viselkedik lenzően, valahogy nem hat meg, hadd mondja. Nekem is szokott és meghallgatom, egyszerűen nem zavar, totál semleges. Más is van így?

2020. okt. 29. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hangulatomtól is függ, hogy ilyen helyzetben hogyan viselkedek.

meghallgatom a dicsekvést, aztán vagy beszólok, vagy otthagyom az illetöt, ha zavar a szövegelés.

Türelmes embernek tarto magamat, ezért nem szoktam balhézni ilyen helyzetben. Egyik fülemen be, a másikon meg ki...

2020. okt. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavar, környezetemben mindenki veri a nyàlàt apu, anyu pénzére, meg kocsijàra. Gyűlölöm ezt. Ilyen a kisebbségi komplexus, mindenkit elkezdesz egy idő után gyűlölni, mert irigy leszel mindenkire. Nagyon rossz, nagyon szenvedek.
2020. okt. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem se zavar, ha mások dicsekednek. Nekem nagyon jó érzés, ha el tudok dicsekedni valakinek olyasmivel, aminek az elérése nekem örömet okozott, és örülök neki, ha ilyenkor van, aki meghallgat és együtt örül velem a sikeremnek. Ezért szerintem evidens, hogy én is meghallgatok másokat, amikor nekik van mivel dicsekedniük.
2020. okt. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem sem idegesít, inkább hidegen hagy. Viszont akkor talán kicsit kárörvendő lennék, ha véletenül pofára esne, valamilyen helyzetben😁
2020. okt. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a jó!

Nem idegesíted fel magadat ezen...de én sajnos igen.

2020. okt. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 October15 ***** válasza:
Hát ha olyasmivel dicsekszik amitől nem lesz szekunder szégyenérzetem akkor nincs vele baj. :D Ha olyasmivel ami szerintem is dícséretre méltó akkor meg úgy reagálok rá. Ha olyasmivel amiért én kb felkötném magam az első fára... na akkor küldöm el a halál faszára meg vissza a tescoba árut rakodni. :D
2020. okt. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki. Engem borzalmasan idegesít, mondjuk csak két embertől. :"D Ők egy pár.


Bár ha visszaemlékszem, a pár egyik felét régebben is ismertem, amikor kis csórikám volt, halmozta a tartozásokat, és az anyja panaszkodott rá. Már akkor is idegesítő volt, pedig akkor még irigylésre méltó dolgai sem voltak. Egyszerűen neki kellett a középpontban lenni mindig, akár sajnálni, akár isteníteni kellett.

2020. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!