Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egyszer mindenki meghal mi...

Ha egyszer mindenki meghal mi értelme az életnek?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom ez az élet rendje! Megszuletunk élünk meghalunk
2020. okt. 29. 09:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Természetesen aki nem hiszi el annak ajánlom hogy olvassa el a BIBLIÁT!!!"


Aki nem hiszi, azt szerinted egy hagymázas mesekönyv fog megváltoztatni ebben a gondolkodásában?

2020. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Morzsi007 ***** válasza:

A Bibliát emberek találták ki, írták le, zsidók.

Azt nem mondom, hogy nem hiszek a halál utáni életben, meg hogy volt-e egyáltalán ősrobbanás. Isten nekem az anyagi részecskék, atomok és azok kapcsolatát jelentik, amik mindent alkotnak és meghatároznak az univerzumban. Ott van mindenhol, mindenben. Soha senki nem látta, nem hallotta, így ha van is nem tudjuk elképzelni, mert a képzelőerőnk kevés hozzá. legalábbis ez az én véleményem.

A Bibláról csak egy kérdésem lenne:

Az elején csak Ádám és Éva volt, született nekik két fiú. Káin megölte Ábelt. Utána honnan jött az a sok ember, aki szerepel benne? Ez mindig érdekelt. Aki képbe van, biztos tudja a választ, én nem olvastam az egészet. Ezt nem annyira lényeges megválaszolni.

2020. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Semmi, pont ezen gondolkodtam már mostanában. Sokkal több a rossz mint a jó. Nekem különösen, nincsenek jó képességeim és így minden kétszer olyan nehéz.
2020. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De mi lenne, ha meg sem születnénk? A nem tudás, a semmi, vagy mi? Szerintem, ha már megszülettünk, használjuk ki a lehetőséget, és éljünk.
2020. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!