Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem bírom letenni az...

Ha nem bírom letenni az érettségit akkor az azt jelenti hogy hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Nem bírom azt a sok mindent megtanulni ezert bukok. A matematika meg még annyira se megy, nekem kínai. Csodálkoztam is mindig ha valaki tudja. Mit tegyek ha még ez se megy?

2020. okt. 30. 14:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Én szeretnék okos lenni de nem megy. Ilyen voltam mindig is.
2020. okt. 30. 14:58
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2020. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szomorú
2020. okt. 30. 14:59
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát az érettségi nem a világ vége....
2020. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Inkább tanulj meg egy szakmát. Érettségivel nem mész semmire
2020. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát próbáltam de eddig még az se ment.
2020. okt. 30. 15:20
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Magával az érettségivel nem mész semmire tény, viszont ha van is szakmád mellé akkor is mindenhova kérik az érettségit már egy takarítónőnek is kell.
2020. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ha lenne érettségim lehet felvenének kalauznak engem. Tovább tudnám képezni magam. Az olyan szakma ahol szerszámok vannak az nem nekem való. Szívesen lennék kalauz vagy hasonló.
2020. okt. 30. 15:48
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartok butának egy embert, azért nincs érettségije, viszont feltűnően többször érzéktelem hogy buta és tájékozatlan, olyan emberekről, akiknek nincs érettségije.


Egyébként én is csak épp hogy féllábbal szenvedtem össze az érettségit, ettől függetlenül nem érzem magam buta embernek, illetve a környezetemtől sem ez a visszajelzés jön.

2020. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye, lehet hogy diszkalkuliád van? Nekem pl gyerekként diszlexiát diszkalkuliát diszgráfiát diagnosztizáltak ami sok esetben végig kíséri az embert még felnőttkorában is, emiatt mindig is keservesen megszenvedtem a tanulással, nekem sincs sajnos érettségim, 2x is próbálkoztam esti suliban ahol felkészítenek az érettségire, de annyira nem ment a tanulás, mindenből szinte karót kaptam ezért hagytam a tanulást. megkérdeztem egy haveromat ő mit csinál, mondtam neki hogy nemtudom mihez kezdjek, aztmondta hogy ő vagyonőrként dolgozik, és hogy azt tegyem le én is. Elmentem vagyonőri képzésre, és tessék lett is munkám egész hosszú ideig, ruházati üzletekben kellett őrködnöm, még szerettem is csinálni. Aztán azt otthagytam jónéhány év után leraktam a targonca vezetőit, ebben még nem dolgoztam, de ha lecseng a covid majd próbálkozni fogok ezzel, hátha felvesznek. Szóval én azt mondom ha annyira nem megy a tanulás, nem kell erőltetni, leteszel szakmát és próbálkozol azzal. Beirod googlebe hogy szakmák érettségi nélkül és kihoz egy jópár találatot
2020. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!