Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz vagyok emiatt?

Szerintetek gáz vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

Sajnos nem olyan apa mellett nőttem fel aki bevont volt a műszaki dolgokba. Mindig elvolt egymaga, soha nem hívott magához pedig mindig lelkes és kíváncsi gyerek voltam. Így is nőttem fel, és sajnos felnőttként ez meg is mutatkozik. Nem vagyok az a tipikus ezermester férfi és emiatt néha kevesebbnek érzem magam, nagyon lehangoló. Amúgy itthon egyedül bármihez hozzányúlok, szétszerelek, összerakok, többnyire a netről szedem a segítséget ehhez, de amikor másokkal vagyok és erről beszélgetünk olyan kellemetlenül és hülyén érzem magam. Pld van egy autóm és szerintem egy csomó minden megtudnék rajta oldani, de a fentiek miatt nem merek hozzányúlni, inkább viszem a szervízbe ahol alaposan lehúznak.


Amíg albérletben laktam a fűtésszezon előtt elszállt a termosztát, felhívtam a főbérlőt aki azt mondta, nem is vagyok férfi, ha ezt nem tudom megoldani. :( Tényleg ennyire gáz vagyok? Olyan ciki.



2020. okt. 31. 19:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. A tipikus otthon barkácsolható dolgok tök egyszerűek.Tényleg olyanok, hogy a neten minden le van írva.

Ami az autót illeti, én a kereket ki tudom cserélni rajta, meg a folyadékokat bele tudom tölteni és ennyi, de szerintem ennyi elég is. Ennél több úgy, hogy nem az autó a hobbim szerintem gányolás lenne.

2020. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Majd a nod megszereli helyetted,csak menj el bevasarolni ,takarits fel meg vidd le a kutyat es hoz el a gyereket az ovibol. 👌
2020. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos nem a nője szereli meg, hanem lesz olyan melója amivel milliót keres, és egy kocsihomár suttyóval megszerelteti.
2020. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#12 látom, kényszeresen próbálsz a lelkembe gázolni, gondolom a baráti körödben, ahol hasonló képességű emberek vannak mint te, ott ez biztos sikerül is. mindenesetre megnyugtató, hogy nálad azért biztosan több mindenre vagyok alkalmas


a többieknek köszönöm a pozitív hozzászólásait, habár nem a visszacsatolás miatt kérdeztem, csak kíváncsi voltam, hogy mi erről az általános vélekedés

2020. nov. 1. 10:05
 15/16 A kérdező kommentje:
#11 ilyen szinten én is hozzányúlok a kocsihoz, sőt, szerencsére már vannak tematikus autó-típus csoportok, ahonnan nagyon sok minden elsajátítható házilag
2020. nov. 1. 10:08
 16/16 anonim ***** válasza:

Ne hidd, hogy egyetlen ember vagy a Földön, aki nem gyakorlatias! Egyrészt soha, senki nem határozta meg törvényileg, hogy egy férfinek, vagy nőnek márpedig értenie kell ehhez, vagy ahhoz.

Ezek ilyen hülye sztereotípiák. Ne foglalkozz vele! Biztosan van olyan, amihez van érzéked, amiben jó vagy! Arra koncentrálj, azon meg ne feszülj be, ami nem megy!


Szerinted hány nő aggódik azon, hogy nem tud főzni? Lassan már az a ritka, aki tud. Pedig ugye a sztereotípiák szerint "nőnek a konyhában a helye".


Tojd le mások véleményét!

2021. dec. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!