Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted mennyire "alap" a...

Szerinted mennyire "alap" a zokni?

Figyelt kérdés
Az alapot úgy értem, hogy nyilvánvaló, hogy mindig rajtad van.
2020. okt. 31. 23:11
1 2
 1/16 Tabbouleh ***** válasza:
70%
Abszolút alap, nyáron viszont felejtős. Most pl ki olyan perverz, hogy mezítláb bújik bele a téli bakancsába? :D
2020. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem cipőben értettem. Oda nyilván kell. Hanem pl. otthonra.
2020. okt. 31. 23:25
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Rajtam mindig rajtam van, mert ha nincs akkor úgy érzem, mintha elgémberednének a lábaim.
2020. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Azt mondják, mezitláb járni a legegészségesebb. Csak abba nem gondolnak bele, hogy ha a lábfejedre rárakódik közben minden dzsuva, az hosszútávon már nem annyira egészséges.
2020. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én otthon soha nem hordok, csak ha megyek valahova.
2020. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4., a mezitlabassagot a cipo nelkulisegre mondjak... Es csak termazetes talajon, fold, fu, ilyesmi.
2020. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Rajtam mindig van, ebben is alszok. Nyáron se birok magammal és ilyen dugizoknit azért felhúzok, csak reggelre folyton leesik rólam ahogy este forgolódok xd
2020. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nyáron is állandóan van rajtam, csak otthon nem. Aludni persze nem ebben alszom, azért szeretem ha legalább alvás közben szellőzik a lábam, ha itthon vagyok néha le is veszem, aztán ha fázik a lábam visszaveszem. Néha az ágyban is rajtam van, párom szerint érdekes módon szexi. 😂
2020. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mármint nyáron nincs rajtam zokni, de ősztől szinte állandóan fázik a lábam itthon, hiába fűtök, ilyenkor általában van rajtam.
2020. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem kezem-lábam majdnem mindig hideg, úgyhogy általában van rajtam.

Ha nyáron nagyon meleg van max. akkor nem.

2020. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!