Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz erről?

Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
Katolikus, református,evangélikus egyház természetesnek veszi a szeretteink ről való meg emlékezést. A hit gyülekezete meg azt mondja sátáni dolog bibliában nincs benne hogy temetőbe kellene gyertyát vagy virágot vinni, de sztem ezterr nem haragszik a Jó Isten hogy temetőbe mész ilyenkor. És ez nem.satani mint a hit gyülekezete mondja
2020. nov. 1. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem se haragszik meg érte, az sincs a Bibliában, hogy egyél gyrost és mégse bűn, hogy megeszed. Ami bűnnek van írva, azt ne tedd, azon kívül meg te döntessz. Ha valkinek jólesik megemlékezni, akkor természetesen emlékezzen meg. Az embereknek szükségük van erre.
2020. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozom egyik hazug vallással sem, ha lehetne, kiirtanám a Föld színéről az egészet. Nem azért megyek a temetőbe mert ez vagy az azt mondja, hanem az elhunyt szeretteim iránti tiszteletből/szeretetből, és nem csak ilyenkor megyek hanem az év többi részében is.
2020. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az viszont egyértelműen le van írva, hogy ne árts a többi embernek, mégis élve égettek el nőket. Szóval az egész vallás dolog úgy hülyeség ahogy van
2020. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút nem bűn az, hogy ilyenkor az elhunyt szeretteinkre emlékezetünk.

Mondjuk én nem vagyok még megkeresztelve, de reformátusnak szeretnék majd a későbbiekben keresztelkedni. Mondhatni hívő vagyok, semmiképp sem ateista.

2020. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!