Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha meghalsz, melyiket szeretné...

Ha meghalsz, melyiket szeretnéd és miért? Temetést vagy hamvasztást?

Figyelt kérdés
Én személy szerint a hamvasztás mellé tenném a voksom, mivel ugye olcsóbb is és nem kéne amiatt aggódnom hogy majd férgek zabálják a testemet. Megy ugye egy urna hordozható.

2020. nov. 1. 17:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Én is,de 16 évesen még nem tudom:D
2020. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Sebaj, én 22 évesen erre jutottam de ki tudja mi lesz még akkor :D
2020. nov. 1. 17:22
 3/29 anonim ***** válasza:
66%
Ja,jó:D
2020. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén szólva felőlem aztán a kertben is eláshatnának, egyáltalán nem érdekel mi történik a testemmel miután meghalok. Viszont azok érdekében akiknek ezt intézni kell maradok a hamvasztásnál, olcsóbb.
2020. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Hamvasztást.


Miért? Mert olcsóbb. Ha már csak lélek nélküli porhüvely leszek, nem gazdagítok senkit azzal, hogy a hullám jó állapotban egy dobozba kerüljön, amit aztán elásnak, hogy csendes magányban lehessek a kukacokkal.

2020. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is a hamvasztást támogatom. Nem kell nekem fancy temetés meg koporsó meg miegymás; jöjjenek össze páran, akiket szerettem, és szórják szét valahol a hamvaimat (pl. erdő, tópart stb).
2020. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

régen mindig azt mondtam, hogy ne merjenek a tűzbe dobni, mert visszajövök kísérteni. azóta kifizettem pár koporsós temetést..


de. dobjanak csak oda, aztán szórjanak szét. ámen

2020. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Hamvasztás. Nem kell nekem drága pénzért sírkövet csináltatni.
2020. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Sok embernek csak az a célja a sírkővel hogy megmutassa milyen jómódú a család ( legalábbis nálunk falun). Nekem erre nincs szükségem
2020. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem gondolkodtam ezen. Anyum igen. 48 éves de már többször elmondta nekem és tesómnak, hogy hamvassszuk, majd a hamvait szórjuk el. Van egy lekötött számlája aminek mi a tesómmal vagyunk a kezdeményezettek. Halála estén hozzáférhetünk, bőven állja a temetési költségeket. A többi pénz ami marad osszuk 2 felé- Hál istenek egészséges, fiatal, de már vagy 10 éve rakja a számlára a pénzt.

Szerintem én is ezt fogom tenni. Mindegy hogy fognak eltemetni, a pénzt én teremtem meg rá.

23/N

2020. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!