Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legfurább másokban?

Mi a legfurább másokban?

Figyelt kérdés
Mitől gondolod azt valakiről hogy fura?

2020. nov. 3. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiből, mert mindenki más és egyedi.
2020. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az hogy mennyire kegyetlenek tudnak lenni a saját és más fajokkal szemben. A másik meg hogy mennyire könnyen megvezethetők és naivak, vagy annak ellenére, hogy tudják, hogy ártanak másoknak, elfordulnak a ténytől és folytatják. Vagy hogy nem állnak ki magukért, amikor eltiporják őket, és az is, hogy ha valakivel tettek valami rosszat, mindenáron vissza akarják adni azoknak, akik ártatlanok. Mindenkinek van valami kifogása és sose tudják vállalni a felelősséget. Szerintem ez a legfurább másokban, de ezzel most nem általánosítottam.
2020. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy magas extrém helyes srác volt fura. Ha ranèzel igazi ffinek tünik, aztan megismered hogy nem alfahim, azt hiszed csupán egy eitka rendes normalis srac, még késöbb kiismered hogy azon tul meg akkora balfék mamlasz, hogy csajozni sem tud, pr.stikhoz jár es az anyjával él 30 on felül, a munkájával atveri az embereket(felujitasokat vállal de mindent csak külsöre ujit fel ami latszik, de azt kamuzza teljes körüen ujit meg stb es allandoan sir es depresszios es csodalkozik hogy más meg sikeres ugyanabban a szakmában amiben ö pancser)

Rengetegszer értetlen is es 2 bites agyilag.


Valahogy nem fèr össze a külsö azzal, aki belül van benne.


Fura hogy van egy ép egeszseges tökeletes srac es egy teljesen elcseszett b.lfasz énnel.

2020. nov. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*azt hiszed ritka rendes srác



Nekem altalaban az ilyenek a furák. Amikor teljesen mást mond a külsö es a belsö

2020. nov. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a legfurább, hogy míg én nem vagyok alapból egészséges, ők azok.

Fura lehet valaki pl.: a gondolkodásából adódóan is.

2020. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!