Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell kinevetni, kigúnyol...

Miért kell kinevetni, kigúnyolni napi szinten, mert csípőficamos vagyok?

Figyelt kérdés

Kocsit állítólag furán megyek.


Kérdem én, akkor maradjak otthon?


Már rosszul vagyok ha úgy kell mennem, hogy más előtt elsétálni, mert 95 %-ban kigúnyolnak, beszólnak, vagy a hátam mögött.


Múltkor kb. fél km-ert sétáltam, hárman szóltak be... Pedig nem megyek nagyon rosszul. De tegyük fel, ha igen, megyek így, vagy tolókocsi? Aztán beszélünk itt elfogadásról, meg ilyen hülyeségek, én meg kicsit csámpás vagyok, akkor tönkre lehet tenni.


Egyébként a gúnyolódók mit hisznek, direkt megyek így? Meg oda kiabálnak, "miért mész így, levideózhatlak?".


Annyira gáz, még a saját szüleim, anyám, apám is kigúnyol miatta.... Pedig nekik pláne nincs joguk.


2020. nov. 4. 22:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szomorú, és végtelenül bunkó dolog így megalázni valakit. A legtöbbünkben van valami hiba, de senkinek sincs joga csúfolni a másikat.

Nyugodtan mászkálj, intézd a dolgod, neked is ugyanannyi jogod van az utcán sétálni mint a gúnyolódóknak.

2020. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Pedig nemcsak az utolsó c...nyok szólnak csak be. Lehet bunkó leszek, de lehet ti is kinevetnétek, vagy csak én nem veszem észre.... De akkor is, mit csináljak? Zárkózzak be?
2020. nov. 4. 22:35
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
Hordjál magadnál paprikaspray-t. Nyilván egy csapat idiótával szemben nem lenne esélyed, de ha csak egy vagy két ember az, aki beszólt neked, sprézd le őket.
2020. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
47%
Hány éves vagy?
2020. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ezt kell nap, mint nap átélned! Én sem értem, miért jó ez, illetve hogy mi bajuk az ilyen embereknek. Lehet, nem volt gyerekszobájuk, vagy nem tudom.
2020. nov. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%

Üdv Magyarországon...

ne várj semmit az itteni emberektől, én se teszem

Amint lehet költözöm külföldre, mert nekem már nagyon elegem van az itteni közegből. Ajánlom neked is figyelmedbe.

2020. nov. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Ismerős a helyzet.

Akik szemtelenkednek, mond meg nekik, hogy:

"Köszönöm a bókot. Cserélünk életet?".

2020. nov. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehet megcsináltatni?
2020. nov. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Soha, de soha nem nevetnék ki olyan embert aki önhibáján kívül lett más.

A Rád megjegyzést tevő 'lelki nyomorultakon' hamarabb gúnyolódnék, majd rájuk tolatnék egy úthengerrel.😠

2020. nov. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

23 vagyok


Nem lehet vele semmit, gyógytornára jártam. Korántsem annyira vészes ám, mint előadják!


Komolyan nem tudom, hogy ezek azt hiszik, hogy direkt megyek úgy, mint "akit szarrá b...tak az éjjel", meg hasonlók. De idősebbek is... Egy nő, aki úgy néz ki, mint egy gömb, rajtam gúnyolódik...

2020. nov. 5. 10:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!