Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már innen valaki csontkov...

Volt már innen valaki csontkovácsnál súlyos gerincferdüléssel és/vagy csípőficammal, lúdtalppal?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, kinek hogyan használt. Ha nektek használt és a testetekben a helyére állt minden deformált rész, csigolya, változott a testmagasságotok is? Én Érmelléki Attila csontkovács videóiból láttam, hogy a páciensek a kezelés után látványosan magasabbak és ő maga is mondta, hogy valóban azok is szoktak lenni úgy átlagban 4-5 cm-rel. Nektek volt hasonló tapasztalatotok?

2020. jún. 5. 03:07
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Atya ég! csak hozzá ne menj! Az összes paciensével ugyanazt csinálja, egy jó nagy átverés a videó is. Rengeteg negatív vélemény van róla. Egyébként a gerincferdülést nem lehet csontkováccsal megoldani, se a lúdtalpat. Kellene először egy normális ortopéd orvos ehhez és egy képalkotó eljárás a gerincről.
2020. jún. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
A csontkovácsolás egyik legfontosabb előnye az, hogy nem tüneti kezelést ad, mint a kenőcsök és hasonlók, hanem a probléma eredetét szünteti meg. A köztudatban keringő hiedelmekkel ellentétben a csontkovács nem pusztán visszahelyezi az ízületet a helyére, hanem fellazítja az ízületek körüli izomcsoportokat, majd egy óvatos és szakszerű mozdulattal biztosítja, hogy az ízület visszakerüljön a helyére. A csontkovácsnak nagyon figyelmesen kell, ezt a folyamatot felügyelnie, nehogy porcleválás vagy izomszakadás következzen be. A szerveink és a gerinccsigolyáink kényes harmóniában kapcsolódnak egymáshoz, ha ez a harmónia megtörik például ízületi beszűköléssel, akkor erős fájdalmat tapasztalunk. A csontkovács feladata ennek a harmóniának a helyrehozása és megóvása.
2020. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

En voltam nala egyszer egy baratom ajanlasara. Az alando hatfajasom miatt. 10 eve faj a hatam alvas utan. Meg napkozben is. Kiegyenesitette a hatam felul. Jo lett a hatam.


Tobb ev telt el,mire visszatert a fajdalmam. Szoval en joszivvel ajanlom.

Minden csontkovacs ugyanazokat a par gyakorlatot csinalja vegig.


Kizben veletlen olvastam arrol,hogy a koldokpiercing hatfajast okozhat. Gondoltam ez nevetseges,de kiprobalom,hogy kiveszem. Kivettem a pc-et es elmult az allando hatfajasom. Tobbfele sportot uzok,a kutyam is az erejerol hires. De azota nincs a hatam felso reszeben fajdalom meg edzesek utan se.

2020. jún. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!