Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy szó szerint...

Miért van az hogy szó szerint mindent megunok pár hónap alatt?

Figyelt kérdés
23 évesen kb 20 munkahelyem volt már (igen durva) amiket két hónap után otthagytam és kerestem a másikat, 5 féle sportra jártam pár hónapig és elég volt, és 3 pár hónapos kapcsolatom volt.Semmiben sem tudok megmaradni pár hónapnál tovább. Igen durván hangzik, meg egyáltalán nem normális, de pár hónap után már mindenből elegem van, megőrülök ha tovább azt kell csinálnom. Jó az igaz hogy pár éve vannak barátaim, de azokkal max heti 1x találkozok, azt se sokáig. De az hogy évekig bejárni ugyanarra a munkahelyre, ugyanazt megcsinálni minden nap,számomra a pokol. Szeretem a folyamatos változásokat. Van még egyáltalán valaki ilyen mint én?
2020. nov. 5. 12:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kitartással lesz bajod. Az életcél fontos, főleg ebben a korban.

Borzasztóan ideegyenesítene ez a mamahotel.

2020. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy mégis külön kéne költözni? Akkor sem volt más.. Úgy is kéthavonta cseréltem a munkahelyem
2020. nov. 5. 13:38
 13/14 anonim ***** válasza:
Vallalkozo tipus vagy. Ott nagyon kulonbozo dolgokat kell csinalnod.
2020. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Pl milyen vallalkozas? Milyen dolgokat?
2020. nov. 5. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!