Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te fejből hány csillagjegyet...

Te fejből hány csillagjegyet tudsz, hogy mikor vannak hónap szerint kb? (emberek miatt, akiket ismersz)

Figyelt kérdés

Magamét, tesómét, apáét, anyáét és egyik nagymamámét tudom. A többi teljesen homály volt egész életemben és mindig meg kell néznem, ha valamelyikre kíváncsi vagyok (pár évente egyszer).


A szűzre pl mindig azt hiszem, hogy februárban van.


2017. szept. 29. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12
2017. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12, mert írok, és néha szóba kerül a karakterem horoszkópja is. Ciki lenne hülyeséget írni rá :D
2017. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kb 6ot tudok
2017. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0 mert hulyeseg a horoszkop.
2017. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1et, a sajátomat
2017. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mind a tizenkettőt, mert mindet tudom kötni valakihez. Ha viszont valaki nagyon hónap végi, pl 24-28-ig van a szülinapja, akkor arra már rá szoktam pillantani, hogy akkor végül is most melyikbe sikerült beleesnie.
2017. szept. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindet. Nyáron bemagoltam, első naptól utolsó napig.

Igen...unalmas volt a nyaram. XD

2017. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2, a sajátomat és a páromét, régebben azt is tudtam, hogy pár nap híján mi lettem, de ezt már elfelejtettem. A nyugati amúgy nem igazán érdekel, de persze tudom a kínait is :) A kínainál azért többet, ott több családtag is megvan.

A nyugati viszont annyira gyakran előkerül, én pedig kíváncsi, hogy óhatatlanul befigyelt az a 2-3...


Nekem sosem kell megnéznem semmit, a horoszkópok párezer éve még elmentek, egy modern ember azért már máshogy néz az égre. Most olvastam újra a Robbanó napok c. dicső könyvet, ott taglalták az elején, hogy miért volt kitüntetett a régi csillagászoknak a 12 állatövi jegy a 88 csillagkép közül... Mai szemmel ennek sok értelme nincs.

2017. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
Anyámét, apámét, a barátomét meg a sajátomat be tudom azonosítani mert tudom hogy mikor van a születésnapjuk. De hogy pontosan mettől meddig, azt nem tudom és nem is érdekel. A többi is totál homály, beleértve az egyes horoszkópok állítólagos jellemzőit is. Sosem foglalkoztam vele igazából.
2017. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6
2017. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!