Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktak olyan intim álmaitok...

Szoktak olyan intim álmaitok lenni amire álmotokban felizgultok?

Figyelt kérdés

Nekem mostanában egyre többször vannak ilyen álmaim, pedig lány vagyok, azt hittem ez csak a fiúknál van kamaszkorban. És az a fura, hogy csak az álombeli énem izgul fel, amikor felkelek nem vagyok nedves meg semmi. Persze lehet, hogy akkor amikor átélem az álmot az igazi énem is izgalomba jön, de mivel alszok ezért nem tudom.


Na de ez normális a lányoknál is, hogy ilyen intim, szexuális álmaik vannak?

16L


(Bocsi, ha rossz kategória)


2020. nov. 6. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális a lányoknál is. :) Most kezdenek tombolni a hormonok, és ez kihatással van Rád és minden részedre. Az álmaidra is.

Ne aggódj teljesen normális.

2020. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég nem vagyok tini, de még velem is bőven előfordul :) Nincs ebben semmi, nemcsak a fiúknak jár az ilyesmi.
2020. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Az intim álmoknak ez a lényege, hogy felizgulj...
2020. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már magtározóban és a paradicsom ágyás közt is szexeltem álmomban. A magtározóban 2 osztálytársammal is. :D


Nedvesedni is szoktam olyankor.

19L

2020. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Na, hany privit kaptal?
2020. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jajj 5-ös, ne is mond :D

A kérdés után jutott eszembe, hogy hoppá, most tuti egy csomó perverz írni fog. De csak 2-őt kaptam nagy meglepetésemre. Az egyik egy lány volt, ő csak azt írta le, hogy vele is történnek hasonlók, a másik pedig egy srác aki kérdezte, hogy szűz vagyok-e, de erre már inkább nem reagáltam XD

2020. nov. 6. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Reggeli merevedés mindig van, de ezt nem előzi meg olyan álom, amire emlékeznék. Nagyon ritka, hogy olyat álmodjak ilyen intim területen, amire még reggel is emlékszem, de az akkor felér egy éjszakai szex-szel :D
2020. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, később nem lesz ilyen
2020. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!