Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek, mik azok...

Lányok nektek, mik azok ruhabeműk, amit ha megláttok egy srácon, egyből felizgultok és begerjettek rá, mert annyira sexy?

Figyelt kérdés
25 èves àtlagos alkatú srác vagyok. Szerintetek, ha elmegyek bulizni, vagy szimplán az utcàra, közösségbe, ahol akkár esèly lehet lányokkal ismerkedni, akkor mik azok a ruha nemü, amik tuti nyerők egy lánynál, amire beindulnak? Pl póló, felső, ing, nadrág stb.. A válaszokat előre is köszönöm!
2017. márc. 19. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Egyszínű (fekete, sötétkék, fehér) ingek nagyon vonzanak a fiúkon, főleg ha könyökig fel van hajtva az adott darab..:)

Mellé hosszú, egyenes szárú, de nem tapadós farmer, és sötét cipő.

De persze ismerkedésnél a külső maximum megfog, a belső az, ami meg is tart egy lányt!:)

18/L

2017. márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Bőrdzseki...
2017. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rendőr egyenruha.
2017. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Bordzseki fekete felsovel tenyleg sexy
2017. márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Rolex óra.


Viccet félretéve, engem totál hidegen hagy a pasik ruhája.

2017. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az a ránézek és egyből elcsöppenek fajta. Ami tetszik az a laza elegáns öltözet (szűkített ing, farmerral pl). De persze ahhoz hogy valaki megfogjon külsőleg, nem csak egy jól megválasztott öltözetre van szükség
2017. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok ezzel, mint a gumiszerelők.

Először ugyan a külsőt nézem meg, de a belső fontosabb számomra.

2017. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!