Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi vírustagadó/...

Miért van ennyi vírustagadó/ ember, aki szerint a korona csak egy nátha?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 12:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%
Mert buták. Ennyi.
2020. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk vannak, akik a Föld laposságában hisznek...de nekem ez akkor is megdöbbentő.
2020. nov. 6. 12:30
 3/29 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az a kedvencem amikor azt mondják, hogy "nem vagyok koronás!" :D
2020. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%
Mert egy csomó ember akkor érzi jól magát, ha ellenkezhet.
2020. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
66%

Mert láttak már olyat, aki hallot már olyanról, akinek a szomszédja elvette az özvegye nevelt lányát, és neki alig volt több tünete egy náthánál.

A viccet félretéve: valóban vannak olyan esetek, amikor kb egy náthával ér fel a fertőzés. Sajnos nagyon gyakran viszont súlyos tünetek, szövődmények vannak.

2020. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Wadmalac ***** válasza:
52%

"Mert egy csomó ember akkor érzi jól magát, ha ellenkezhet."


Én úgy fogalmaznám, sokan azt hiszik, hogy a kételkedés alapból a bölcsesség jele. És trendi is.

Csak az olyan finom, de lényeges részletekig már nem jutnak el, hogy miben és milyen alapon kételkedni. És itt már össze is mosódik a történet a konteók pszichológiájával.

2020. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
26%
Hogy lehet vki vírustagadó úgy, hogy közben a náthában hisz, amit köztudott, hogy rhinovírus okoz? Úgy érzem, hogy ezt nem igazán gondoltad át, csak kényszert érzel szítani a népet és f.szságokat kérdezgetni
2020. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
40%
Attól, hogy valaki nem úgy kezeli a dolgot hogy hesstegmindmeghalunk attól még nem lesz vírus tagadó...
2020. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Wadmalac ***** válasza:
53%

"Hogy lehet vki vírustagadó úgy, hogy közben a náthában hisz, amit köztudott, hogy rhinovírus okoz?"

Tényleg rossz fogalmazás, de szerintem értjük, mire céloz: azokra, akik simán nem hiszik el a koronavírus létezését és tombolását, helyette influenzára, náthára, 5G-re stb. fogják.


Hogy a kérdés népszítás-e?

Hát a pandémia tagadóira esetleg úgy hat.

Úgy kell nekik.


Hogy fszség-e?

Nem. Csak rossz fogalmazás. És istenigazából nem nagyon lesz senki előrébb a válaszokkal, úgyhogy igazándiból kicsit értelmetlen.

2020. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
18%
Az, egy provokáló költői kérdést. Eemmi értelme, mert erre nem lehet válaszolni. Arram sem, hogy ez emberek 99%-a, aki pontosan azt sem tudja mi a dns, transzkripció, pcr stb minek szól hozzá úgy a témához, mintha szakértő lenne
2020. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!