Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érez az a tanár, aki a...

Mit érez az a tanár, aki a Google-be beírja, hogy google?

Figyelt kérdés

Minden egyes alkalomma, ha rá akar ekresni valamire ezt csinálja.

Megnyitja a chrome-ot az asztalról, és beírja, hogy google. nyom egy entert, semmi nem történik, mert hát alapból a google keresőmotorjánál volt. És csak utána írja be amit akar.


Ez már nálunk iskolai látványosság. :D


Mintha megkérdezném egy könyvtárban, hogy ez egy könyvtár-e. Nem b*zmeg, űrállomás.


2020. nov. 6. 20:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Fúha, nagy dolog :D Biztos vagyok benne, hogy ezzel az egy "hibájával" együtt is értelmesebb nálad.

Hány éves vagy amúgy? Mert én kb. 13 éves koromra leszoktam arról, hogy minden apró-cseprő dologba belekössek. És biztos lehetsz benne, ha egyáltalán megéred azt a kort, neked is lesznek ilyen dolgaid, amiket nem bírsz megtanulni és a fiatalok, akik abban nőttek fel, röhögni fognak rajtad, hogy hogy nem tudod megérteni.

2020. nov. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy régió specifikus keresést akar. Mások a keresési eredmények, ha google.com-on keresel, mintha google.hu-n tenné.
2020. nov. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet azt szokta meg hogy otthon vagy egyéb helyeken a böngésző címsorába írva hívta be a Google keresőt és ezt "nagyon megszokta"
2020. nov. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"hát kb 12 éve ezt csinálja"


Ezt honnan tudod, amikor még 10 éves sem lehetsz?!

2020. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Őszintén erre milyen választ vársz kedves kérdező?
2020. dec. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!