Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érez az a tanár, aki a...

Mit érez az a tanár, aki a Google-be beírja, hogy google?

Figyelt kérdés

Minden egyes alkalomma, ha rá akar ekresni valamire ezt csinálja.

Megnyitja a chrome-ot az asztalról, és beírja, hogy google. nyom egy entert, semmi nem történik, mert hát alapból a google keresőmotorjánál volt. És csak utána írja be amit akar.


Ez már nálunk iskolai látványosság. :D


Mintha megkérdezném egy könyvtárban, hogy ez egy könyvtár-e. Nem b*zmeg, űrállomás.


2020. nov. 6. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem tudják, mi az a keresőmotor stb.


Amúgy te se vagy mindentudó, miért olyan vicces, hogy ő pl. ehhez nem ért? Írhatnék én neked olyan kínai mondatokat, hogy kettéállna a szemed, és aztán meg én röhögnék rajtad :D

2020. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de neked eszedbe jutott már szólni neki, hogy ne így csinálja, mert értelmetlen?
2020. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Itt nekem valami bűzlik.

Ja, megvan, a múlt heti zoknim itt az asztal alatt.

2020. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező!


Egy tanárt akarsz cikizni ilyen helyesírással??

Ezzel csak égeted magadat.

2020. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Régen nem így volt.

Megszokta, ezért teszi.

Van amikor a google linkre klikkelek a kezdő oldalamon, pedig egy új lap nyitása is megtenné.

Mi még ismerjük milyen volt azelőtt. Ti meg már nem.

2020. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom mit érez.

De amúgy azért nem tudja mert nem ebbe született bele, mint mi, gyerekek, és ezért viccesnek találhatják egyesek, hogy nem tudja egyszerűen használni, mint ahogy azok, akik értenek hozzá.

2020. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát kb 12 éve ezt csinálja. Százszor látta, hogy más hogyan csinálja. Azt is látja, hogy kicseszett nagy betűkkel ki van írva GOOGLE.
2020. nov. 6. 21:14
 8/15 A kérdező kommentje:
2: természetesen. vagy 8x megtettük. Aztán feladtuk. Reménytelen, mint egy liberális emberrel megértetni, hogy vannak társadalmi szabályok :D
2020. nov. 6. 21:17
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Reménytelen, mint egy liberális emberrel megértetni, hogy vannak társadalmi szabályok"


Azt se tudod, mi a liberalizmus, erre itt flexelnéd, milyen okos vagy, meg cikiznéd a tanárt :D:D:D Ülj már le.

2020. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a google az alapértelmezett keresőmotor a böngészőben, de mindenképpen azt akarja használni, és nem tudja átállítani (vagy nem tudja, hogy kell, vagy nincs jogosultsága hozzá).
2020. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!