Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélendő ilyet mondani egy...

Elítélendő ilyet mondani egy beteg emberről?

Figyelt kérdés

Egy rokonnal vitatkoztam, egy beteg emberről volt szó, aki egész életében ilyen olyan betegségekben szenved, epilepszia stb... szóval csak a baj van vele másoknak...és mondtam, hogy aki ilyen beteg egész életében annak már jobb lenne meghalnija...(csak durvábban fejeztem ki magam)


Szerintetek durva kijelentés volt ez?



2020. nov. 7. 11:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%

Igen, durva. Ki vagy te, hogy azt mondd valakire, hogy jobb lenne ha megdöglene?


Attól, mert valaki pl epilepsziás, megfelelő orvosi támogatással és gyógyszerekkel teljes életet tud élni. De igaz ez nagyon sokféle más betegségre is.

2020. nov. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Aki nem tud írni, annak érdemes élnije?
2020. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

3: *Halnia


Erre vered? ;) Nem használom a magyar nyelvet minden nap, kopik a tudásom ..

2020. nov. 7. 11:53
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Igen, az volt. Érzéketlenségről és nulla érzelmi intelligenciáról tanúskodik a kijelentésed. Attól még, hogy te felhúznád magad az első fára, ha valami komolyabb betegséget diagnosztizálnának nálad, mások még boldogan élhetnek tovább. És nem feltétlen teher ez a környezetének. Ne te akard megmondani, hogy ki élhet és ki nem.
2020. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
1: azért mert előbb utóbb az én nyűgöm lenne, és nem, nem tud teljes életet élni.. akinek gyerekkorától megvan ez a sz.ar, olyan szinten roncsolódtak az agysejtek, hogy fogyatékos kategória némelyik.
2020. nov. 7. 11:55
 7/31 A kérdező kommentje:

5: de, teher...


Szerinted miért vagyunk olyan ma, amilyenek? Mert az őseink is szelektálták az embereket, a betegeket hagyták elpusztulni, vagy megölték őket.

2020. nov. 7. 11:57
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

Minden egyes ember esetébe ki tudod jelenteni, hogy teher nekik? Kicsit erős. :) Igazi médium vagy.


De minek tetted fel a kérdést, ha nem vársz komolyan válaszokat, csak a náci elveidet akarod propagálni?

2020. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

Te beteg vagy...

Szar az élettfelfogàsod. De nagyon.

Attól hogy valaki beteg,még joga van az élethez,te egy senki vagy ahhoz hogy megmond ki éljen és ki nem.

Szval igenis nagyon durva voltál.

2020. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Egy downkóros miben tud hasznos tagja lenni a társadalomnak?
2020. nov. 7. 12:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!