Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha gyűlölök...

Mit tegyek, ha gyűlölök utazni ezáltal idegennyelvet se tudok rendesen és teljesen beszűkült a szociális életem?

Figyelt kérdés

Ezek a videók mindig elgondolkoztatnak arról, hogy mennyire be vagyok szűkülve és sajnos igényem sincs arra, hogy utazzak.

https://www.youtube.com/watch?v=QKUnNRgzEIU

https://www.youtube.com/watch?v=YEPd9rUIz-I

Mert egyrészt nincs kivel, másrészt buta is vagyok és angolul is nehezen fejezek ki alap dolgokat is, harmadrészt pénzem sincs, negyedrészt az otthonon kívül lépve szinten mindenhol megjelenik a szorongásom és ismeretlentől való félelmem.

Ja és fiú vagyok természetesen és szinte semmire nem vittem az életben, ráadásul mivel mozgásszervi betegséget is diagnosztizáltak nálam már félnék is külföldre menni mert történne velem valami el se tudnám mondani a bajom és ott halnék meg vagy milliós tartozással hazazavarnának és oda a nagy happy kirándulás.



2020. nov. 7. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Én sem megyek soha nyaralni, hiába tehetném meg, nincs rá igényem. De ettől miért szűkül be a szociális életed? Nem találtam összefüggést.
2020. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: Mert alapból se megyek egy sima kirándulásra sem max szüleimmel/tesómmal egy-egy napra, mert senkim nincs. És ez a kettő gerjeszit önmagát. Nem megyek, mert nincs kivel, de ha nem megyek sehova, akkor senkivel nem ismerkedem (mondjuk alapból sehol nem tudok).
2020. nov. 7. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz utazni akkor mi a kerdes?
2020. nov. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!