Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a jobb? Egy Mo-n...

Melyik a jobb? Egy Mo-n nagyvárosban mókuskerékben élni hónapról hónapra, vagy külföldön bolyongani szociális egzisztencia nélkül magányosan igaz barátok nélkül, de azért lehet sok pénzt összegyújteni?

Figyelt kérdés

Azt mondják aki külföldre megy az nem lesz boldog. Menekül szükség szülte/vagy nem, honvágy és mégis hiányzik az otthon.

De magyarországon is van rá példa ha csak nem az, hogy az ember tengődik és nem tud annyira megtakarítani fejlődni.


2020. okt. 27. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
az első jobb.
2020. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 3 ismerősöm van kint (5-10 éve) , egyszerű melósok mind, hazajönni egyikük se akar, de állításuk szerint nincs jelentős félrerakott pénzük. Szerintem pont azért nem akarnak hazajönni, mert a sok pénzt nem sikerült összegyűjteniük.
2020. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Én Londonban élek úgy vagyok vele, hogy semmi sem kényszer. Sokszor kelek fel úgy, hogy mi a faxt keresek én itt, miért nem megyek haza, meg ugye a honvágy, család barátok satobbi hallottad már a sztorit. Na ha úgy döntök, hogy hazamegyek semmi sem ragaszt itt. Nem értem sokan miért szenvednek külföldön amikor nem szeretik.

Amúgy rád is igaz, semmi nem ragaszt oda, ki kell próbálod, ha nem jön be, vagy túl magányos vagy, szépen hazamesz...

2020. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Én külföldön élek 4 éve és szerintem nem úgy van, ahogy írod.

Szociális egzisztenciát bárhol fel lehet építeni, de tény, hogy nehéz dolog mindezt egy új országban, de nem lehetetlen. Viszont ha egyszer már sikerült részben egészben, akkor minden további nélkül lehetsz boldog külföldön...én is az vagyok.

Én pl úgy érzem, hogy életem legjobb döntése volt kijönni.


Én azt tudom javasolni, hogy próbáld ki, nincs vesztenivalód, ha nem jön be visszamész.

2020. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem külföldön jobb lenne.
2020. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Első. Abból legalább valamit fel lehet húzni konzekvensen.
2020. okt. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Sok kint elo magyarnak nincs sporolt penze.

Kint sem keresnek jol a mosogatok meg a takaritok.

Tudod te hogyan elnek kint a magyarok? Csak azt latod hogy jon haza es BMWvel jar. Kozben meg egymas hegyen hatan laknak, egy szoban osztoznak ketten, tuloraznak, nyelvet nem beszelik es igy ki vannak szolgaltatva.

2020. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7: valóban van ez a réteg is, de azért a többség, aki dolgozik kint és úgy megy ki, hogy van végzettsége és nyelvtudása az nem így él...
2020. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó, mem úgy megy ki a többség. Prolik mennek ki többségben. Éltem 2 országban, memekültem a magyaroktól, olyan volt a színvonal.

De nézz be egy akármilyen külföldi magyarok facebook csoportjaba. Nem a társadalom krémjével fogsz talalkozni.

2020. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Külföldön élek és ismerem a jelenséget, amit mondasz. És ismerek rengeteg nem proli kint élő magyart aki ezeket a facebook csoportokat nagy ívben elkerüli.


De akkor úgy mondom, hogy ha nyitott és intelligens vagy, beszélsz nyelveket és értesz valamihez, akkor jól élsz kint.

2020. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!