Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért számít ennyire a magasság?

Miért számít ennyire a magasság?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látom hogy "minden"lány 180-190 felettieket akar...de miért?

Csak arra tudok gondolni hogy nagyobb biztonságban érzik magukat vagy mert az a pár centi máshol is megvan



#felhőkarcoló #kontra #padlócirkáló #Izmosalacsony #Vékonymagas
2020. nov. 9. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Fajfenntartas utodnemzesi ösztön.mindenki erösebb jobb stb utodot akar
2020. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

ez most olyan,hogy mi férfiak is fitnesz modellekről álmodozunk,meg nézzük instán hogy guggolnak a kondiban a bombázó feszes testükkel.

aztán összejövünk egy olyannal,aki életében be nem lépne konditerembe,pár kiló plusz is van rajta stb.

nah a nők ugyanígy vannak ezzel,meg a magasság témával is.

2020. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
42%
Nekem mint nő szintén a magas férfiak jönnek be, de csak azért mert én magam is 177 cm vagyok. Tudom hogy számít a külső, de hidd el nekem hogy nem minden. Sokkal de sokkal fontosabbak a belső értékek, és fogsz találni olyan lányt aki nem azt fogja nézni hogy hány cm magas vagy, nem azt fogja nézni hogy milyen izmos akarod, vagy hogy mennyire dús a hajad stb. hanem azt fogja nézni hogy érdeklődsz utána hogy kedves vagy vele hogy udvarias hogy megleped, szépeket mondasz neki stb.
2020. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Az allatvilagban is ugy van hogy az erösebb gén szaporodik. Tipik biologia. Erre lepontoznak a 8 altalanos betanitott munkasok
2020. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Én még nem hallottam ilyen, hogy vki mindenképpen extra magas férfit akar. Az ismerőseim körében se látok ilyet. Ha már olyan magas, mint én az teljesen jó. Én 174 vagyok.
2020. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
5#-ös, akkor regisztrálj kíváncsiságból férfiként tinderre/badoora és nézd meg a lányok bio-jában, hogy milyen elvárásaik vannak.
2020. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Ilyet én sem hallottam még. Elég magas vagyok (198 cm), de azon kívül, hogy elérem a felső polcokat, eddig sok előnyét nem találtam:D


17/f

2020. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Mert szexis. Legalábbis én annak találom. Más meg mindenféleképpen izmosat akar, vagy szőkét.
2020. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Mert a magas férfiak vonzóbbak, ennyi.

Főleg, ha egy nő magas is, akkor szintén magas férfit keres maga mellé. Hallottál már magas nőkről kérdező? Nem fog egy törpével a hóna alatt romantikusan sétálgatni, mert nevetséges. Persze egy kevés embernek bejön, de azért a többség még mindig a klasszikus felállást szereti. Magas férfi, nála alacsonyabb nő. Ha magas a nő, legyen a férfi minél magasabb.

Előfordul az is, hogy egy alacsony vagy átlagos magasságú lány keres magas pasit, mert az jön be neki. Ez van. Állandóan ezek az ismétlődő kérdések társkeresésnél. Könyörgöm, ha egyszer a magas jön be a többségnek, akkor nem fognak alacsonyt keresni.

Én is magasabb vagyok nő létemre, és kaptam már annyi üzenetet alacsony, pici férfiaktól. Nem tudok velük mit kezdeni, mert számomra zavaróak. Nekem kell, hogy felnézhessek egy férfira, nekem egy férfi 190 cm-től kezdődik. Ez van. Nem tudom miért kell ezeken kiakadni. Magas lányként tudom, hogy rengeteg picike lány szaladgál a világban, miért nem náluk keresgélnek a pici pasik? Nem minden kicsi lány akar azért magas pasit. Soknak bőven elég, ha csak náluk magasabb és valljuk be egy 150 centis lánynál nem nehéz magasabb férfinak lenni. Ha valaki férfi létére már 165 centi azt teljesen jó egy 150 centishez. Hangsúlyozom, nem minden alacsony lány keres extrém magas pasit. Ez meg egy hülyeség, hogy minden lánynál ez van kiírva... láttad már az összeset? Persze hogy nem. Keresgélni kell, aztán majd lesz neked való.

Ha ez vigasztal, nekem meg állandóan a kicsi, csipszarok írogatnak. Pedig ki van írva a magasságom. Nem tudom mit gondolnak.. mindenesetre keresgélek tovább, egyszer úgyis meglesz az én párom is. Hidd el magas lányként sokkal nehezebb az élet, mint neked nőt találni.

2020. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem ezen múlik. Ismerek 170 cm alatti csávót, akinek rengeteg barátnője volt már, és az ellenkezőjére is tudnék példát. Nyilván nem a tinderből kell kiindulni, mert az a legalja.
2020. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!