Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az olyan aki...

Milyen ember az olyan aki saját magához méri az embereket ?

Figyelt kérdés

Ez szerintem gyengeség de lehet hogy tévedek. Folyton azt hiszi magáról az illető hogy jobban tud mindenkinél mindent , és ha valaki mást mond akkor folyamatosan megcáfolja amit az illető mond. Olyan fölényesen mindezt hogy egyértelműen éreztesse hogy ő gondolja jól És az az igaz amit ő mond. Nem engedi hogy mások nála tobbet keressenek mivel azt gondolja magáról hogy ő az etalon es nála tobbet senki se keressen mikor senki sem olyan jó dolgozó mint ő. Elismeri részben mások hozza értését, de bele halna ha el kéne ismernie hogy valamiben nem ő a jobb a szebb az okosabb. Stb.

A kollégáim tartanak tőle mert folyamatosan kioktat másokat elég agresszív temperamentummal. Nem gonosz ő mert segített már sok mindenkinek de végül utána úgyis vissza van kiabálva. Nem minden esetben , de ha valaki olyan dolgot tesz ami neki nem tetsző akkor mindig elkezd szerepelni es lealázni a másikat. Bosszút áll. Meg ilyesmik. Miért lesz valaki ilyen ? Miért nem veszi eszre hogy nem jó amit csinál?


2020. nov. 12. 08:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Az illető éretlen. És nem megfelelő az én- és emberismerete.


Miért foglalkozol egyáltalán vele?

2020. nov. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Mert nárcisztikus személyiségzavarban szenved. Esetleg olvass bele, sok hasonlóságot fogsz felfedezni:

[link]

2020. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Azért foglalkozok vele mert ő a felettesem elvileg. Egy boltvezető ott ahol dolgozom.

Nyilván nem kötelességem elviselni ezt de bárhová is megyek mindenhol ott vannak az olyan emberek akik megalomániában szenvednek. Kisebbségi es megfelelési kényszereik vannak. Mindenhol ott vannak ezek a torzult beteg elmék. Szeretnék váltani de sajnos nem tudom eldönteni egyelőre hogy mi az amit tennem kell

Főleg egy ilyen kritikus helyzetben.

2020. nov. 12. 10:01
 4/18 anonim ***** válasza:

08:54-es vagyok


Köszönöm a kiegészítést. Bocsáss meg, én abban a tévhitben éltem, hogy dolgozni (pénzt keresni) jársz a munkahelyedre. belátom a hibám! Úgy látom, te szendésed forrását is ott keresed, és meg is találod. Miért teszel így? Válaszod indokold.

2020. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 October15 ***** válasza:
43%
Boltvezető? Önérzetes szakmunkás... beszarok. Imádom mikor vki valami olyanra veri magát amit szószerint 1 majom is megcsinál.
2020. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jobban vagy, October15? Kijöttél a Kenézyből?
2020. nov. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szendésed forrását ? Nem értem Ne haragudj.
2020. nov. 12. 10:15
 8/18 anonim ***** válasza:
Szenvedésed forrását akartam írni :)
2020. nov. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 October15 ***** válasza:
Még mindig a Kenézyben. Bár lassan hőzok elvben haza ami jű lenne mert szakirodalom nélkól aztán rohadtul nem lehet írni.
2020. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kezdjük ott hogy nem csak a pénz miatt járok be dolgozni. Nekem a lelki és személyiségi fejlődés is egyaránt fontos. Nem vagyok semmire kellő mert úgy érzem sok mindent meg tettem már a munkahelyemért. Sokszor mondtam le magamról annak érdekében hogy az üzlet jól menjen. Cserébe nekem el kell viselnem azt hogy el nyomnak mert irigyek ram ? Nem hagynak kibontakozni ? És hozzám van vágva most már az is hogy a pénz miatt járunk be blabla. Mi vagyok én? Egy rabszolga ? Ha nemet mondok hogy megkérnek szabadnapomon menjek be vagy menjek be hamarabb dolgozni akkor meg én leszek az aki nem csapattag ? És nem lehet ram számítani? Ha nekem vannak lelki gondjaim akkor egy sz.r ember vagyok Mert fel merem hozni ? Sz.r vagyok Mert nem csak a pénzt nézem? Viseljen el azt amit nem akarok ? Minden munkahelyen ez van mert egy olyan világban élünk ahol a társadalom maga a vírus. Egy beteg elme . És ilyen elvárásokat állít fel. Dolgozom eletem végéig a semmiért?? Egy kis pénzért? Cserébe minden el van várva tőlem?

Jó képességeim vannak , vannak hátrányos tulajdonságaim is , de úgy gondolom hogy rendelkezésemre áll bizonyos idő es lehetőségem van korrigálni saját magam érsekében ha úgy gondolom es jónak látom. Elhitették velem hogy egy árnyék vagyok anélkül hogy hangot adtak volna neki. A háttérben titokban es azt hittem remek emberekkel vagyok -körbe véve. Valójában itt mindenki csak meg akar felelni és ha én nem akkor már ember számba se vagyok véve. Nem állok be a sorba. Ezt várják el. És ezt szó szerint is el hangzott már.

2020. nov. 12. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!