Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj, ha totálisan...

Velem van a baj, ha totálisan untatnak és nem érdekelnek az ilyen tudományos kísérletek és technológiai bemutatók?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=rSQNi5sAwuc

https://www.youtube.com/watch?v=iVVObU2mHQw


Eleve nem is érteném rendesen ha nem lenne magyar felirat, de amúgy is hidegen hagy, hogy az ilyen ketyerékkel mit lehet összebohóckodni. Kit izgat, de őszintén? Mit lehet ezen annyira csodálni? Akik ezeket csinálják ez a dolguk, ezért kapják a fizetést. De mondjuk azt se értem, hogy a kutatók éjszakájára is miért jó elmenni, mi abban a mulis? Iskolásként voltam régebben ilyen hülye kiállításokon, de már akkor se érdekeltek. Nagyon ciki, hogy totál nem érdekelnek ezek a dolgok különösen annak tudatában, hogy műszaki területen végeztem? (gazdaságinformatika)



2020. nov. 14. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt nézi, azt olvassa, ami az érdeklődési körének megfelel.

Engem például soha nem nyűgözött le a fizika, kémia, de azért egy 3-4-re megtanultam. Viszont történelemből, földrajzból, főleg magyar nyelv és irodalomból mindig ötös voltam, és sokkal többet olvastam, mint ami kötelező volt.

2020. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mojjo ***** válasza:
100%
Mindenkit más érdekel és mást talál izgalmasnak. Ilyen ez a világ :)
2020. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgod.
2020. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki igy gondolkodna mint te, akkor ezt se tudtad volna soha kiirni.
2020. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy senkit nem érdekel, hogy téged mi érdekel, egy ilyen kérdéssel annyit mondasz, hogy faszául be vagy szűkülve. Előbb-utóbb klassz politikus vagy hülyemagyar lesz belőled. De hidd el ez senkit nem fog érdekelni.
2020. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Emiatt önmagában nincs baj veled. Az viszont szerintem nem oké, hogy ezt feltétlenül közölnöd kellett és mindenképp muszáj volt itt lefikáznod az egész témát, és azokat akiket ez érdekel.
2020. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jajj, ne csináljátok a hülyét! Nem igaz, hogy nem értitek a kérdést. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy kit érdekel a bajom. Egyértelműen senkit. Nem is érzek késztetést, hogy bárkinek panaszkodjak.


Arra voltam kíváncsi, hogy az ÉN SZEMPONTOMBÓL BAJ-E, hogy nem érdekel, miközben nem bölcsész hanem informatikus vagyok.

2020. nov. 14. 21:29
 8/8 anonim ***** válasza:
nem baj. Ha nem érdekel, nem érdekel. Engem sem érdekel a kertészkedés.
2020. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!