Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ahhoz hogy valaki normális...

Ahhoz hogy valaki normális ember legyen nem kell hívőnek lenni?

Figyelt kérdés
Sok hívő mondja csak akkor lehet valaki tisztességes erkölcsös ha hívő! Én nem vagyok az! Még is hűséges vagyok a feleségemhez, nem iszok, nem drogozok! Szépen élünk Szereteben igaz neha vannak viták! Mondjak a hivők ők nem veszekednek soha ez nem igaz!!
2020. nov. 14. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell hívőnek lenni hozzá. De te sem vagy normális ember, a kérdésed és a helyesírásod alapján a mentálisan retardáltak iq

szintjét sem biztos, hogy megütöd.

2020. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ehhez hívőnek lenni, csak legyen egy értékrended.
2020. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell hívőnek lenni. Ugyanakkor egy egézséges társadalom 3 alppillére épül, ezek nagyság-szerinti sorrendben: 1. Családi közösség, 2. egyházi/kulturális/erkölcsi közösség, 3. nemzeti közösség (nemzetség). Ha bármelyiket kilököd a helyéről és apránként megszünteted, akkor az adott közösség előbb-utóbb hanyatlani kezd és összeomlik (lehet hogy száz évek kellenek hozzá, de végül bekövetkezik, a történelem bőséggel szolgáltat példákat erre). Személy szeint nem vagyok vallásos ember, de elismerem a kersztény hit erkölcsi normáit (pl. tízparancsolat) és végső soron igyekeszem ezeknek megefelelően élni az életem, úgy is mondhatjuk, hogy nem igazán hiszek Isten létezésében, de próbálok úgy viselkedni, mintha létezne.
2020. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Kövezzetek meg, de sokszor úgy érzem, hogy az a normális ember, aki egyáltalán nem hívő...
2020. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Steelwasp79 válasza:
100%
Nem kell.... A "normálisság" függ az intelligenciától, műveltségtől, az évek során gyűjtött tapasztalatokból stb... De nem függ a vallástól
2020. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell.Nem egy rokonom van,akik übervallásosak,és verekednek,veszekednek,megcsalás...
2020. nov. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!