Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőkhöz intézett kérdés. ?...

Nőkhöz intézett kérdés. ? Többi lent

Figyelt kérdés

Előfordul-e, hogy olyan jól kinéző férfi ARCOT (!!! NEM TESTET!!!) látsz (meg / rendszerint), akitől Szó Szerint:

Elindul a nyálelválasztásod,

és az orrlyukad kitágul,

és a szíved szaporábban kezd el verni

(és esetleg szemed kitágul és a teljes fókuszt is rá tudod irányítani - bár a valóságban ezt ugye igyekszi kerülni az ember)?

((Feltételezve, hogy nem maszkban látod, így tehát az arc teljességét látod.))


Tehát még egyszer: Semmi más testrész, sem nem hiányos öltözet, sem nem feszes póló, sem nem mellszőrzet, sem nem izmos láb és még nem tudom, hogy mit tudnék idesorolni...lényeg, hogy CSAAAAAK a FEJet nézve. (Írj "h" betűt a válaszod végére, ha végigolvastad!)



2020. nov. 15. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapból az arc a fontos, nem számít hogy milyen a teste, viszont az arca kell hogy tetsszen. Viszont ilyen tüneteket nem produkálok mint amiket leírtál 😄 Kitágul az orrlyukam? 😂

Felnőtt ember vagyok, magamban tudom tartani ha tetszik valaki és tudok disztingválni.

h

2020. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Velem talán eddig 2x fordult ilyen elő. Jó érzés 😁

32/N

2020. nov. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Soha semmilyen ember látványától nem produkáltam ilyen tüneteket de egy tonhal steak esetén inkább el tudom képzelni.
2020. nov. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
UI:h
2020. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Beteg. h
2020. nov. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát én ilyen tüneteket még nem tapasztaltam, mert nekem egy látvány ehhez kevés, kell hozzá némi érzelem, de megnézni megnéztem és gyönyörködtem.


h

2020. nov. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezek inkább betegség, mint vonzalom tünetei
2020. nov. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

En max addig jutok el ha random vki tetszik, hogy vajon észrevesz e engem vagy nem.

Tüneteim nincsenek.

2020. nov. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a h válaszokat!


Visszaemlékezve...nekem sem élőben voltak ilyen tüneteim, hiszen az ember nem mindig van olyan helyzetben, hogy ilyen mértékben magára vonja a figyelmet. (Olyan volt élőben, hogy a teljes figyelmem rákoncentrálódott, de nyilván nem bámultam végig.) Helyesbítek: Viszont képeken keresztül (amikor nem látott senki) voltak ilyen tüneteim.


Talán csalódást jelenthet, hogy férfiként tettem fel a kérdést. Arra voltam kíváncsi, ha én férfiként ilyet érezek egy nő iránt, akkor a nőtől kaphatok-e ugyanilyen szeretetet (persze maaajd a valóságban)?

Ugye férfiként nem egészen értem, hogy a nők hogyan működnek, mert nem tapasztaltam meg. Talán úgy eltudom képzelni az érzelmi gyönyörködést, hogy én személy szerint nem sok szeretet kaptam az életben és lenne egy olyan, aki viszont adna és emiatt éreznék nem-testi szeretetet.


6-os! A gyönyörködésnek is vannak szintjei. Engem személy szerint sokkkkal több minden izgalomba tud hozni, mint a férfiak túlnyomó részét. Olyan dolgok is, amik lehet, hogy az emberek 80%-ának (akár nőknek, akár férfiaknak) teljesen egyértelmű vagy észre sem veszitek.

2020. nov. 16. 13:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Mik tudnak izgalomba hozni amit mások észre sem vesznek?
2020. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!