Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz azokról, akik...

Mit gondolsz azokról, akik nem viselik a maszkot?

Figyelt kérdés

Itt nem szeretnék vitát, van itt egy hasonló kérdés, ott lehet véleményt kifejteni, nem is fogok itt pontozni senkit.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Az érdekel, hogy számszerűen kb hogy állunk, persze a gyakori "lakossága" nem representatív, de számomra a linkelt topik alapján meglepő volt az arány.



2020. nov. 16. 22:34
A kérdező szavazást indított:
A maszk sokkal többet árt, mint használ, az oxigénmegvonással is csak butítani akarják a népet.
Igazuk van, én se hordom. Viseljék a rettegők!
Mindenkinek a magánügye..
Sokat nem használ, de ha már ez a rendelet, akkor mégiscsak kéne.
Felelőtlen, kétes forrásokból tájékozott emberek nem viselik, de kinek van ideje kioktatni őket?
Legszívesebben lerugdosnám őket a buszról..
98 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%

Én felhúzom az orromra is, mindenhol.

De terepszínű maszkokat hordok, van rajta a számnál egy 3-5 centis nyílás,szikével csináltam.Nem látszódik mert olyan a mintázata hogy eltakar optikailag mindent.

Na most erre varrjatok gombot.

Senki nem szólhat semmit, maszk rajtam, orromon is.Rendőr ha meglátja nyugtázza magában ezen is van maszk.

Közben meg levegőt is kapok rendesen.

2020. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%
#1..Legalább ne lennél büszke arra, hogy ilyen hülye vagy..
2020. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Én azt mondom, hogy ezt is "ésszel" kellene csinálni.


Zsúfoltabb, zárt helyen mint tömegközlekedés, boltok ott legyen maszk Covid-tól függetlenül az influenzás szezonban. Illetve aki egyértelműen beteg, akár sima megfázás, az se köhögjön tele mindent.


De a nyílt utcán ahol alapból nem mennek az emberek közel egymáshoz ott nem sok értelme van.

2020. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
Szart se ér.
2020. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
58%
Nem tudom aki szerint semmit sem ér honnan tudja....tény, hogy 100% védelmet nem ad, de nem is magadat véded vele hanem másokat. Lehet bosszantó, de én már csak mások iránti figyelmességből is felvenném.
2020. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
41%
Hogy nem koronàsak.
2020. nov. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%
Felelőtlenek, egoisták, érdek vezéreltek, szűk látókörűek, öntörvényűek.
2020. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Annyiban érdekes a szavazás állása, hogy a másik kérdésnél totál lepontoztak mindenkit, aki a maszk viselés mellett volt, szóval az a kép alakult ki bennem, hogy inkább többségben vannak az ellenzők, és ha fel is veszik csak azért, hogy a rendőr ne büntesse meg őket.
2020. nov. 17. 09:43
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
Ugyanazt gondolom mint a hetes ;)
2020. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
3-as véleményén vagyok...én is ott hordom, ahol minimum beszélgetek valakivel szemtől szemben. ha megyek az utcán, de ki sem nyitom a számat, alapszinten ki-belégzek az orromon, akkor nem hinném, hogy meg kéne köveznie bárkinek is, mert nem hordom...dehát persze, ha a rendőrnek meg kell a pénz, kénytelen vagyok ott felvenni, ahol kötelezővé tették közterületen...
2020. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!