Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti hogyan mutatjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan mutatjátok ki egy fiunak ha érdekel titeket vagy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Akár az utcán, buszon, kávézóban, plázában. Most bulikat meg sulit ne vegyük ide, mert az más, egy full ismeretlen fiunak adtok jeleket vagy valami?

2020. aug. 28. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Nem, egy full ismeretlennek nem... csak külső alapján senki nem tudja komolyabban felkelteni az érdeklődésemet. Ha egyáltalán észreveszem, kb 2 másodpercig foglalkozok vele hogy oké, jól néz ki, és ennyi. Ismeretlenül a személyisége akármilyen lehet, és én inkább abban vagyok válogatós. De egyébként a barátomat úgy ismertem meg, hogy csak úgy leszólított, de nagyon illedelmes volt velem, ez tetszett és számot cseréltünk :D szóval amikor nem volt barátom, nem hajtottam el ha valaki odajött, de sosem próbáltam mindenféle jelekkel odacsalni random nekem tetsző embereket.
2020. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
56%
Próbálom elkapni a kiszemelt tekintetét ra mosolyogni vagy esetleg leulni melle
2020. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megbámulom, követem az utcán... :D
2021. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!