Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon rossz ha fiúként ilyen...

Nagyon rossz ha fiúként ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a baj hogy fiúként utálom a focit,utálok piálni, nem dohányzom életemben egy szálat sem szívtam el, és kb. csak lányokkal barátkozom. (3 fiú haverom van összesen). Nagyon lelkizős vagyok épp ezért is csak lányokkal barátkozom általában. Velük sokkal jobban ki tudom magam lelkizni a fiú haverjaim már le is b*ziztak jópárszor emiatt. De számomra egy tökéletes este ráadásul nem meccsnézéssel és szexxel telik, hanem én inkább vetek egy jó forró fürdőt egy pohár bor (Semmiképpen sem több az alkoholizmust el is ítélem) és egy tábla csoki társaságában. Nagy hobbim a főzőcskézés, és házimunkát is valamiért imádok végezni.(most földönkívülinek fogtok hinni tuti🤣). Igazi művészlélek vagyok a rajzolás és a festés az életem. Nem nézek Tv-t nem vagyok aktív semmilyen közösségi oldalon, és mindíg is a műveltségre hajtottam. Imádok tanulni új dolgokat és a leges-legnagyobb hobbim az olvasás. Imádok olvasni,művelődni. Szexuálisan/nemileg egyébként csak a lányokhoz vonzódom, csak attól félek, hogy így soha nem fogok párt találni magamnak.

Szerintetek nagy a baj velem? Gyűlölöm magam ezen tulajdonságaim miatt🖤

25/F



2020. nov. 21. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ajaj, nagy bajok vannak a fejedben... ugyanis ezek teljesen normális tulajdonságok, számtalan fiú és FÉRFI szaladgál hasonló tulajdonságokkal az utcán, mégis van párjuk. Egyszóval nem baj. Viszont az érdekes, hogy 25 évesen is fiúnak nevezed magad.
2020. nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hasonlóan házias, művészetkedvelő nőket kellene keresned, közöttük szerintem biztos találsz olyat, aki illik hozzád.
2020. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem földönkívülinek hiszlek... Mivel erősen cáfolod, hogy meleg lennél (ami egyébként szintén nem lenne tragédia), ezért az első benyomásnál el is akadtam, és így nem tudlak hova tenni, de nem gondolom hibának vagy "rossznak", hogy ilyen vagy. Ha így érzed teljesnek az életed, szarj le mindenkit, nem kell követni a (férfi)társadalom sablonosan elterjedt dogmáit, valószínű "több" vagy ezeknél mentálisan és lelkileg, ne küzdj ellene.
2020. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de az önbizalmaddal nagyobb a baj. ._.
2020. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendet kéne tenned a fejedben elsősorban. Amiket felsoroltál az elején, azokkal alapvetően semmi baj. Az átlag férfitól femininebb típus vagy, és inkább elmerülsz a művészi önkifejezésben, semmint az élvezetek hajszolásában és a sportban. Viszont olyan, mintha el lennél idegenedve a férfias részedtől, a maszkulin dolgoktól úgy összességében, például nem is barátkozol férfiakkal. Ahogyan írtál, abból az jön le, hogy toxikusnak érzed magát a férfi jellemzőket. Fogalmazd újra magadban a dolgokat, és kezdj el megbarátkozni magaddal. Keress hozzád hasonló férfiakat, akik művészibb és elvontabb arcok, és próbálj velük kapcsolódni. Ez segíthet az önképed alakulásában
2020. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*férfiként

És nem.

2020. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 szerintem azok nem átlagos férfijellemzők, amiket toxikusnak érez, hanem inkább a síkhülyék átlagjellemzői. Más kérdés, hogy lassan egy tűt nem lehet leejteni úgy, hogy ne az egyikük seggébe fúródjon.
2020. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

na ez eddig nagyon jó volt amiket leírtál, csillagos ötös, de ezzel volt nekem a gondom: Gyűlölöm magam ezen tulajdonságaim miatt🖤

na ezt töröld ki a fejedből és élj tovább így, aztán gyúrj folyamatosan az önbizalomra, ne bizonyítalanítson el egy b*zi szócska sem és semmi ilyesmi, ígytovább :)

2020. nov. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!