Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdjek magammal, ha...

Mihez kezdjek magammal, ha semmiben sem vagyok jó?

Figyelt kérdés

Semmiben sem vagyok jó. 30 éves vagyok, a szüleimmel élek, ők tartanak el lényegében.


A történetet kezdjük ott, hogy a középiskolát nem sikerült befejeznem, csak 8 általánosom van, próbáltam szakmákat szerezni, de azok sem sikerültek. Jó pár évig egy gyárban dolgoztam, majd kirúgtak, és most 1 éve nem találok munkát. Gyakorlatilag sehova sem vesznek fel, még gyárba sem, mert elbukok a gyakorlati teszten, 7 gyárból utasítottak el az utóbbi egy évben - a környéken gyakorlatilag már nem is tudnék gyárba jelentkezni, mert az összesből elutasítottak.


Úgyhogy nem igazán tudom mihez kezdjek magammal. Barátaim, barátnő sincs és soha nem is volt semmi érdemi kapcsolatom a családomon kívül...

Félretett, spórolt pénz sincs. Jogsim sincs. Semmi. Egy nulla az életem.


2020. nov. 21. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

A Munkaügyi Központhoz fordulj, vannak ingyenes

tanfolyamok is.


Nincs olyan, hogy semmihez sem értesz.

Egyszer el kell kezdeni, tanulni, dolgozni.

Mindez pótolható.

Nem élhetsz a szüleid nyakán.

Ha ők nem lesznek erre képesek, akkor neked kellene

őket segítened.

Állj a magad lábára, élj emberi életet.

Megéri.

2020. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Sereg? Biztonsági őr tanfolyam? Postás/futár meló?
2020. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem értek az biztonsági őrhöz sem
2020. nov. 21. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Szórólapozás!!!

Pont jó arra,hogy picit kilökjön a gödörből.

2020. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért volt jó régen a katonaság - az életképtelenek kicsit belerázódtak a való életbe...
2020. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bucikli és egy kata , nem, nem csak kata vállalkozás és go a wolt vagy a netpincér go futárkodás az most jól megy. Ha van 7 gyár a helyen ahol laksz akkor nem pici város, biztos van netpincer.
2020. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"3/6 A kérdező kommentje:

Nem értek az biztonsági őrhöz sem"


Ha egy őrtanfolyam sem megy, majd pedig ülni, és TV-t nézni egy portán, na akkor te tényleg életképtelen vagy.

És ha így van, a dokid utaljon be egy szociális otthonba!

2020. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!