Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az időseknek miért kell...

Az időseknek miért kell mindig lealázni a fiatalabb nemzedéket? Vagy az én papám ilyen csak?

Figyelt kérdés

Bármire panaszt emelek, egyből jön a megjegyzés, hogy még az ő idejében meg a szocializmus alatt ez mennnyire másképp volt (=jobb volt).

Mondom pl., hogy befűtök, mert hűvösödik az idő: régen nem húzták össze magukat az emebrek egy kis szellőre (-3 fok), ezt tette, hogy eltörölték a sorkatonaságot.

A munkához úgy áll, hogy az a munka, amit kétkezi munka, tehát ha teszem azt felások egy kertet :D. Amit én végzek (könyvelés), ráadásul a lehető legnagyobb kényelemben otthonról úgy, hogy szerencsére még a járvány alatt is sok az ügyfelem, az szerinte nem "igazi" munka.

Amúgy nem is mindig rosszindulatból mondja, hanem zsigerből jönnek neki az ilyen kommentek. De ez az élmény szerintem sokaknak megvan, mi lehet ennek az oka?


2020. nov. 23. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Vannak ilyen idősek. Az öregedés teszi ezt velük, én mondom. Meg egy teljesen más világban nőtt fel, az is belejátszik.
2020. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hianyzik neki a regi vilag, hagyd ra ahogy oregszenek szenilisek lesznek meg nemelyik megbolondul. Amugy meg az h nem munka a konyveles mutasd neki pénzt mert az minden munka alapja. Sot a te mhnkad effektívebb kimeli a tested kenyelmesebb es valszeh tobbet is kereszel mint egy ketkezi ilyen olyan segedmunkas. De amugy ha te leszel idosebb fe is ugyan ugy zsörtölödzs majd a fiatalokon a zenejukon a viselkedesukon stb ezt teszi az ido mulasa.
2020. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Koltozz el. Ez elviselhetetlen.
2020. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ők mind ilyenek, hisz "Én, egyedül én építettem fel az egész országot" habos szöveget tudja mindegyik csak fújni...
2020. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok ilyen idős van.Megkeseredtek az évek alatt.Mondjuk valószínűleg kell hozzá egy alap beállítottság is.
2020. nov. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!