Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretsz, vagy miért...

Miért szeretsz, vagy miért nem szeretsz magyar lenni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 14:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem szeretek magyar lenni. Semmit sem nyújtott ez az ország, amit a szomszéd országok ne tudtak volna. Az külön zavar, hogy úgy átlagban a magyar szereti lehúzni a másikat és szépen megdolgoznak érte, hogy ne tudjunk rendesen fejlődni. Tapsol az átlag ahhoz, hogy lenyúlják és felháborodik, ha valaki nem ért vele logikátlanul egyet. Magyar egyetemre mentem, de nevetségesen színvonaltalan. A környéken a szakmámmal kb. szakmunkás minimálért találnék melót, olyan helyeken, ahol az erősírásokat sem tartják be és feketéztetnének.

Természetesen, amint meglesz a diplomám, lelépek.

Ami tetszik, az a szép tájak.

2020. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem szeretek, mert rosszabbak vagyunk, mint az engedetlen kutyák.
2020. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
35%
Maga a tény, hogy magyar vagyok, közömbös a számomra, az meg, hogy az ország jelenlegi állapotával mennyire vagyok elégedett, viszonyítás kérdése. Lehetne jobb és rosszabb is.
2020. nov. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!