Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek minek számítok?

Szerintetek minek számítok?

Figyelt kérdés

18 évesen felnőtt vagyok vagy még tini?

Szerintem azért tini inkább mert attól,hogy jogilag felnőtt lettem hirtelen 17 evesbol nem váltam felnőtté egy nap alatt.

De érdekelne a véleményetek 🥰



2020. nov. 24. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egyén függő, ezt így nehéz megmondani. Ha betöltötted a 18-at,hivatalosan nagykorú vagy. Én 18 után nem sokkal már egyedül voltam, magamat tartottam el, intéztem az ügyeimet stb. Akkor én azt hiszem felnőttem hirtelen. Amúgy a társadalomnak teljes jogú tagja vagy, a többi a viselkedéseden múlik.
2020. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik ilyen idős korra valóban felnőttek, gondolkodásban, felelősség érzetben, viselkedésben. Mások pedig még akár hosszú évek múlva is elvárják, hogy a szülők (vagy bárki más) oldja meg helyettük a problémákat, a feladatokat, és csak akkor él a nagykorúságával, amikor a jogait kell érvényesíteni, a kötelezettségekről nem vesz tudomást.
2020. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!