Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem lenne jobb a világ, ha a...

Nem lenne jobb a világ, ha a nők nem lennének túlérzékenyek, és a férfiak nem lennének érzéketlenek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 04:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban az emberek manapság túlérzékenyek. A világ akkor lenne jobb hely, ha helyén kezelnénk a dolgokat és értenénk a vicceket, nem sértődnénk meg filmeken, nem arra pazarolnánk az energiánk, hogy jelképes dolgokon pörgünk, viszont sokkal radikálisabban lépnénk fel a valóban fontos dolgok ellen, legalább háromszor ilyen szigorú törvényekkel.
2020. nov. 25. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ezen gondolkodtam már én is, és szerintem is kissé jobb lenne a világ, lássuk pl. azon országokat, ahol a miniszterelnök nő: Új-Zéland:).
2020. nov. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Politikai szempontok szerint is lassan két részre szakad a világ, liberálisok, és konzervatívak.

A liberálisok mindig is érzelmeik alapján döntöttek, minden mást egy szükséges rossznak fognak fel, amivel sajnos foglalkozni kell.

Szerintük a többi csak úgy van, A Jóisten adománya, vagy úgy előkerült a semmiből.

Konkrétan semmi más nem érdekli őket, csak a kisebbséggel való törődés, foglalkozás.

Nem kicsit beszűkült világszemlélet, lásd 2-es válaszoló...

2020. nov. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod hogy a férfiak érzéketlenek? 🤔
2020. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudjuk, hogy pont a konzervatív világnézet miatt terjedt el ez?


A nőnek finomnak, gondoskodónak kellett lennie, míg a férfinak állnia minden sarat nyafi nélkül. Sokkal közelebb lenne egymáshoz férfi és nő, ha ez a konzervatív nézet nem szakította volna el őket érzelmileg egymástól.

2020. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a felfogásom, hogy sokkal többre mennénk ha ez emberek nem egymás ellen beszélnének hanem együtt. Megértés és tolerancia mert mind a két nemből van ilyen is olyan is.
2020. nov. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit általánosító ez a kérdés. Vannak érzékeny férfiak is és érzéketlen nők. Kicsit ha empatikusabbak lennénk, valszeg nem ártana. Kérdés, hogy te, meg én milyen példát tudunk mutatni a többi ember számára? :-)
2021. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!