Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen irányba...

Szerintetek milyen irányba halad a világ?

Figyelt kérdés

Jó vagy rossz irányba?


A válaszodat indokold meg hogy miért gondolod azt amit.


Én úgy gondolom hogy nem jó irányba, meg indokolni nem akarom mert egy regény lenne.



2020. nov. 24. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem jó irányba megy, mert pl.: a jelenlegi vírushelyzetből semmit sem fog a világ tanulni, vagy ha fog is, akkor pár országon kívül nem sok.
2020. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Ez egy elég szar kérdés, már bocs. Rengeteg minden történik, változik, nem lehet mindenre kitérő választ adni.

Van ami jó irányba halad, van ami rosszba...

2020. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dorci1999 ***** válasza:
77%
Is-is, de picivel inkább rossz. Rossz mivel túlfogyasztás és túlkínálat van, ami környezetszennyezéssel és elkényelmesedéssel jár. Túl fejlett már a technika is, mindenki hozzá van nőve az okos telefonokhoz, már minden a neten van kb, és rengeteg a kéretlen, undorító és embereket lejárató tartalom van fent. Jó irányba is mivel, fejlődik az orvostudomány és egyéb más tudományok, az emberek nyitottabbak valamivel a másság pl: a fogyatékosság, egyediség felé. 21/L
2020. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Alacsony szempontból nézve rossz irányba, mert távolodnak a természetüktől, egymástól, romlott és kontrollálatlan a kultúra. Olyan az egész társadalom, mint egy rakat gyerek összezárva. Valamelyik debil, valamelyik idegbeteg, másik pedig érzékeny és kedves, de nincs apa, aki vigyázna rájuk, s tönkreteszik egymást a kis szobában.


Jó úton jár viszont az emberiség, mert fejlődik, változik, tapasztalja saját maga oldalát. Jelenleg egy fájdalmas oldalt tapasztal, de ez a fejlődés útja. Én úgy látom a fejlődést, mintha egy gravitációs erő húzna a tudatosság felé. Nem számít, milyen tévútra kerülsz, elkerülhetetlen az, hogy szembesülj magaddal és a hibáiddal, így a világ emberei is szembesülni fognak mindennel, és kénytelenek lesznek tanulni belőle.

2020. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
a központosítós,ellenőrzős,nagy testvéres irányba megyünk....amit amúgy lesza rnék,ha nem kellene már tovább éhenkórászkodni európa közepén és felzárkóznának a bérek,megfizetnék a munkát.
2020. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
2020. nov. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
💩 Sajnos
2020. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5%
Beoltatjatok magatokat jövőre, minden fasza lesz.
2020. nov. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Én aztán biztos hogy nem fogom be oltani magamat,erős az immunrendszerem,nekem ne adják be a vírus.
2020. nov. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én se fogom magamat beoltani.
2020. nov. 25. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!