Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz erről?

Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, nekem még él mind kettő mamám de papám már csak egy. 14 éves voltam mikor apum apja meghalt... felek hogy az anyum anyja is hamarosan oda lesz. Most 62 éves . 1958 November 25én szuletett. És cukor beteg, mind két lábában stent van érszűkület miatt, a nyakába is stent van még a szívemben 2 stent a koszorú érben, tele van érszűkületettel... nagyon féltem ❤️😢 vallásosak vagyunk minden nap imadkozunk hogy halálunk után lélekben együtt legyünk.... ha van masvilag.
2020. nov. 26. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Fel kell majd dolgoznod hogy meghal, legegyszerűbben úgy hogy először realizálod hogy az élet megy tovább, az élet nem áll meg, és te sem leszel kevesebb azzal hogy ő meghal. Ráadásul a mamád már volt élete csúcsán, gyerek, unoka, gondolom meg is él magától, ezeket ha az ember eléri utána számára megáll az élet és csak a halálra vár.
2020. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ha szereted ot, konnyebb lesz elengedni ot, mint elnezni, hogy meg itt a foldon sokaig szenvedjen.
2020. nov. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem anyám 55 éves, anyai mamám meg 83...

Agyvérzése s mindene volt már, de nem úgy néz ki, mint aki el akar patkolni.

Anyai nagyapám meghalt mielőtt megszülettem volna, az apai ági nagyszüleim meg mindketten élnek (s fiatalabbak, mint az anyai ági)


19 éves vagyok, és nem vallásos.


A véleményem meg az, hogy úgy állsz hozzá a halálhoz, mint egy kisgyerek...

2020. nov. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!