Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van úgy vele, hogy nem...

Más is van úgy vele, hogy nem fázós típus, ugyanakkor fűtött helyen kabátban is vígan el van?

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva vagyok. Nagyon szűk az a sáv hőmérséklet szempontból, ahol jól érzem magam. Nagyon fázós vagyok és nagyon hamar kimerülök, rosszul leszek a melegben is.
2020. nov. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ha mozgok, akkor ömlik rólam a víz, pedig nem vagyok dagadt, de ha leülök, képes vagyok bárhol megfagyni.
2020. nov. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem.

A legtöbb tömegközlekedési eszköz is arról szól nálam télen, hogy izzadok, esetleg be is punnyadok a melegtől.

Plázákban szerintem piros is az arcom.

Nem is értem azokat az embereket, akik pl iskolában visszaveszik a kabátot szünetre, hogy "ne kelljen cipelni", mert én még az utolsó óra után a kijáratig is belesülök. Irodában ebédnél sokszor lent veszem fel a kabátot, amikor mindenki megérkezett és mehetünk.



Amúgy nagyjából ugyanaz vagyok, mint az 1-es.

2020. nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mozgok, izzadni kb 25 27 fok alatt nem izzadok, meg mozgásban fázni sem szoktam, a fősuliban olyan 18 20 fokoknál melegebb a legtöbb helyen nincs, max a tanulmányi osztályon hősugárzóval 🙂, úgyhogy órákon a majdnem térdig érő pufi kabátot gyakran magamon hagyom. 🐧
2020. nov. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!