Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan nő, aki mindig...

Van itt olyan nő, aki mindig ronda a fényképeken?

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 20:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10-es kitartás.

Vége lesz a vírusnak.

Akkor ismerkedhetsz személyesen.

2020. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hú! Én nem gondoltam volna, hogy sokan mások is így vannak ezzel mint én. Mert mindenhol gyönyörű nőket látni. Rólam sincs évek óta egy családi fotó sem. Amit bánok, hiszen nem lesz mit visszanézni, nincsenek emlékek. A tablóképem nekem is borzasztó lett még gimiben. A rosszindulatú lányok az osztályban azt mondták, hogy egy másik lányé, és az enyém lett a legrosszabb. Mikor kézbe kaptam, nem is adtam belőle senkinek, bedobtam valahova és azóta sem vettem elő. Ezek annyira rossz emlékek. Pár olyan kép van rólam, amit magamról csináltam, de nem mutattam meg senkinek, illetve egy kiránduláson készitett rólam barátnőm képet, mert erőltette amiatt, hogy sosincs rólam fotó. Eddig nem mertem megnézni. Ma ránagyitottam. Akkor kapott el a sírás és akkor írtam ki a kérdést.


#10:Ne mondj ilyet! Nem fogsz egyedül maradni! Komolyan mondom neked! Én is tetszettem több férfinek is, voltak akik szerelmet vallottak, és sosem fért a fejembe hogy tetszhetek kislány kinézettel, csúnya arccal nekik. Sőt most is udvarol egy férfi de neki elmondtam őszintén hogy iszonyú rondának látom magam és ne égesse magàt velem mert csak kiröhögik. Nincs kedvem majd a barátai, szülei szörnyülködését làtni.

2020. nov. 29. 22:29
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem gunyolodok

Kiszel Tunde tenyleg ronda mint egy boszorkany

2020. nov. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13: És most ez neked örömet okoz? Örülj neki, hogy te gyönyörű vagy. Ne itt bánts másokat!
2020. nov. 30. 08:52
 15/17 anonim ***** válasza:
71%

Én nem bántok senkit

Te kérdezted van-e olyan nő aki ronda a fényképeken

2020. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#15: Saját tapasztalatot vártam. Nem értem mi a francnak itt kötekedni olyannak akinek köze nincs a témához. Ha nem te vagy Kiszel Tünde menj el innen kérlek szépen!
2020. nov. 30. 11:38
 17/17 anonim ***** válasza:
36%
Én nem kötekedtem senkivel
2020. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!