Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy a fényképe...

Hogy lehet az, hogy a fényképeken mindig hülyén nézek ki?

Figyelt kérdés

Amúgy nem vagyok egy ronda gyerek, de amint lenyomják az exponálógombot a legrosszabb formámat sikerül elkapni.

Most volt fotózás suliban, és megint rosszul sikerültek rólam a képek, mint eddig nagyon sokszor, de lassan lesz tablófotózás, amire szeretnék valahogy egy normális fejet vágni.

Mit lehet csinálni?

Próbálok semmilyen fejet vágni, mint amilyen napközbe is vagyok, de mégis valami rosszul sikerül.


2012. dec. 12. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem vagy fotogén. Vannak ilyenek.
2012. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ezzel nem vagy egyedül! Én ezért nem engedem már vagy 5éve,h fotozzanak:( a fényképész sajna hozott anyagból dolgozik...
2012. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1


Igen, ezt tudom, de van-e erre valami megoldás? Néhány kép jól sikerül, tehát csak meg kéne tanulnom egy jó pózt/fejet amit vágok fotózás közbe, de nem tudom hogy kéne.

2012. dec. 12. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Én sem vagyok fotogén, de észrevettem valamit; csak azokon a képeken vagyok gáz, ahol tudom, hogy most fényképezni fognak, és másodpercekig bele kell merednem a lencsébe. A spontán képek sokkal jobbak. Nem olyan mű.


Probáld meg lazára venni a figurát te is. Engedd el az arcizmaidat, kicsit mozgasd a fejed, nyugodtan pislogj, stb.

Ha nem sikerül, akkor majd csinál a fotós újabbat.

2012. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok vele, extrém hülyén nézek ki. személyin nem akarják elhinni, hogy én vagyok (jó, azok mindenkiről extrém rosszak.)

osztályfényképet anno aszerint választottak haverok, hogy melyiken vágok hülyébb fejet, pedig nem is vicces képet volt:'D

2012. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4


Igen, általában a random képeken én is jobban nézek ki, csak fotózás közbe próbálok átlagos/semmilyen fejet vágni, amilyen alapból szoktam lenni, tényleg mint ha ott sem lenne a kamera, de mégsem megy. Na majd próbálkozok, kösz.

2012. dec. 13. 19:29
 7/7 anonim válasza:
Ne aggódj ezzel sokan vagyunk így, én is beállítottam magam a tükörben, hogy ilyen fejet vágok majd a képen, erre a fotón úgy nézek, mintha meg akarnék ölni valakit, én azt vettem észre, hogy minnél jobban igyekszem, hogy jól nézzek ki egy képen, mint a valóságban, annál szörnyűbb fotók készülnek, szóval ereszd el magad, ne görcsölj rá, több képet csinálnak, egy csak tűrhető lesz.
2012. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!