Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet ezzel valamit csinálni?

Lehet ezzel valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Még a nyár végén elkezdtem pszichológushoz járni és rendszeresen járok hozzá továbbra is(hetente), viszont mostanában kb mindennap sírok ami ezelőtt még sohasem volt jellemző rám ezért gondolom úgy, hogy a pszichológusnak köze van ehhez. Van hogy a legkisebb dolgokon sírok, van hogy a semmin. Anyukám azt mondta, hogy most szembesülök az érzéseimmel, de én akkor sem akarok egyfolytában csak sírni, régen mindig mosolyogtam és hiányzik ez az érzés. Mit tegyek hogy ne sírjak ennyit?

2020. nov. 29. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Anyukádnak igaza van. Ez egy szembesülés, illetve gyász folyamat a régmúlt dolgokra vonatkozóan, és ez ezzel jár, szóval ha sírni kell, akkor sírj, ezzel is fejlődsz, és ne szégyelld.
2020. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Ahhoz, hogy rendet rakj, először fel kell túrni az egész szobát, kibányászni az ágy alól a kacatokat, kiszedni a fiókokból a behányt ruhákat. Ez a lelkedre is igaz. Először úgy tűnik, hogy nagyobb a rendetlenség, mint előtte, de lassan tisztulni fog a kép, csak folytasd a terápiát.
2020. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

"de én akkor sem akarok egyfolytában csak sírni, régen mindig mosolyogtam"


Jajj, ne magyarázz már! Akkor minek kezdtél el pszichológushoz járni?

2020. nov. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó bocsánat akkor úgy mondom hogy sokkal jobb volt a kedélyem mint mostanában:)
2020. nov. 30. 00:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!