Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen élet ez?

Milyen élet ez?

Figyelt kérdés

Hétfőtől-péntekig

Minden reggel felkelek, kávézok, imádkozom, utánna elmegyek dolgozni, ott meg reggelizem, ebédelek, aztán kb 14.40-kor haza érek, elmegyek boltba, be gyújtok, segítek amiben kell itthon, utánna filmezek vagy facebookozom, néha olvasok bibliát is(vallásos vagyok, katolikus, de ritkán járok templomba) , utánna eljön az este : vacsora, fürdés, telefonozás, tvzes ima, alvás....


Szombat vasárnap, ugyan így zajlik nagyjából csak elmegyek nagy mamáékhoz vagy pár rokonomhoz beszélgetni, vagy haverokkal rendelünk kaját és meg esszük ott a haveréknál! Cigi nem, , drog egyáltalán nem,


2020. nov. 29. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hiányzik semmi az életedből, akkor egész jó. Látom haverjaid is vannak, családoddal is jó lehet a kapcsolatod. Emberi időbe érsz haza a munkából is.


Összességében nincs mit kifogásolni rajta.

2020. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

14.40kor ersz haza? Nemrossz. Xd nézd törekedj mindig a legjobbra a magad életébe ha elégedetlen vagy

Bárki bármit mondjon.

2020. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átlagos élet.
2020. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra borzasztó unalmas és sanyarú lenne, de ez én vagyok. Neked az én életem lenne túl pörgős és túl sűrű.


Az a lényeg, hogy te hogyan érzed magad.

2020. nov. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz élet ez, amennyiben nem vagy adrenalin függő. Személyiségfüggő kinek mi a jó. Ha te ilyen nem pörgős személyig vagy, akkor ez neked való. Egyébként szereted?
2020. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem fogom véleményezni, mert mindenkinek más az ideális élet.

Az a lényeg, hogy Te milyennek látod, érzed, vágysz-e másra: többre, kevesebbre.


Hidd el, nem számít az, hogy más mit gondol az életedről, az egyedül Neked fontos.

2020. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Bibliát ha olvasod, látnod kell, hogy Isten más életre hívott el. Amit leírtál, az egy Jézust nem követő ember élete.
2020. dec. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!