Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket érdekel, hogy a...

Titeket érdekel, hogy a párotoknak hány partnere volt előttetek?

Figyelt kérdés
Alapjáraton túl sok közünk nincs ahhoz, hogy elöttünk mit, hogyan, kivel intézett a partnerünk, de mégis úgy vettem észre, hogy sok ember rosszul érzi magát ha a barátjának, barátnőjének stb. több partnere volt, mint pl neki saját magának. Ti hogyan viszonyultok ehhez? Szoktatok attól tartani, hogy egy bizonyos konkrét partner után, vagy egy bizonyos számú partner után már nem lesztek elég jók? Ki hogyan kezeli az ilyen dolgokat?

2020. dec. 2. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Engem érdekel, mert ha sok, lehet, hogy nem illünk össze. Nem nézem le, csak érted... ha valakinek volt 5 év alatt 10 féléves kapcsolata, nekem meg ugyanennyi idő alatt egyetlen 4 éves, akkor szerintem kicsit másak vagyunk.
2020. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Baratomnak ket hosszabb kapcsolata volt, de volt ott boven egyejszakas is. Ezeket még akkor mondta meg, mikor csak baratkoztunk, onnan tudom. Sokszor rosszul erzem magam amiatt, hogy vajon melyik lany, miben volt jobb nalam, mert sajnos kozel sem vagyok tokeletes. Ő mindig azt mondja hülyeség, hogy ilyeneken gondolkodok. De sajnos a gondolatot nem tudom elereszteni. Minden alkalommal mikor nem ugy sikerul valami a kapcsolatunkban, azon torom magam, hogy biztos nem vagyok eleg jó.
2020. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Érdekel, a jelenlegivel is megbeszéltük hogy kinek hány volt. Kicsit zavar hogy én vagyok a 36., de a korából kifolyólag valamilyen szinten érthető is. Nekem ő a harmadik férfi az életemben. Az a része kifejezetten jó hogy rengeteget tanulhatok és tanulok is tőle. Szexualitás terén is, és párkapcsolati dolgokkal kapcsolatban is, mindennapi súrlódások kezelése és hasonló dolgok.

Az viszont aggaszt hogy annyi nővel volt együtt, néha elgondolkodok hogy vagyok-e olyan jó mint az exei, de igyekszem elhessegetni a gondolatot, nem akarom magam stresszelni rajta, neki meg végképp nem mutatom hogy zavar, nem akarom ezzel megmérgezni a kapcsolatot. Szóval szándékosan beledugom a homokba a fejem és arra gobdolok hogy minden exével oka volt a szakításnak, nem véletlenül van velem egy éve, csak nem lehetek neki annyira rossz.

2020. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Elfelejtettem említeni, de kort és nemet is tudnátok írni? Köszönöm!
2020. dec. 2. 14:45
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem.
2020. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen érdekel a miheztartás végett. De most itt nem is feltétlen a szám a lényeg, hanem hogy jó volt-e az neki, hogy ennyi vagy annyi volt, bánja-e valamelyik korábbi kapcsolatát vagy tök rendben van neki ami volt és elmúlt? Hogy miért szakadtak meg ezek a kapcsolatok, mi hiányzott neki vagy a másikoknak, mi az amit igazából keres, hova tart, mit szeretne, mire vágyik? És velem ugyan mik a tervei?


Igazából ha nem ködösítés megy vagy félrevezetés, hanem ezeket meg lehet beszélni, ha nagyjából az előbbi kérdéseimre van válasz, akkor azzal nagyon sok feles kört meg lehet spórolni, lehet tudni, hogy lesz-e keresnivalónk egymás mellett, és nem utolsó sorban irtó sokat jelent, hogy bizalom alakuljon ki!


És még valami a szám...

Melyik a jobb, ha volt pl 3 több éves kapcsolata (szóval komolyabbnak tűnő), de valójában nem is tervezett örökre egyikkel se, csak addig volt velük, míg jött más?

Vagy ha volt neki 33 rövidke kapcsolata, de egyikben sem találta meg a hozzá illőt és inkább mielőbb szakított velük?

Persze csak ha a skalpvadászat hajtotta, az számomra sem vonzó, és nagyon nagyon kell dolgoznia ahhoz, hogy meghódítson és megbízzak benne....

2020. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Max abból a szempontból érdekel, hogy tapasztaltabb-e mint én. Most egy ex nem véletlenül ex és nem aktuális kapcsolat. Mondjuk, ha egy velem egyidős srác mondjuk nyolcnál sokkal többet mond, akkor kicsit furán fogok nézni, de igazából ez csak abból adódóan van, hogy viszonylag fiatal vagyok, konkrétan 18.
2020. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Off: Én csak azon nevetek, amikor egy ismerős lát valahol valakivel és leír engem egy qrvának, aki több ...fogott, mint kilincset. Aztán kiderül, hogy valójában ő az, akinek lenne bőven takargatnivalója. 😂😂😂 Valamiért mindig az ilyenek ítélkeznek, ráadásul hamisan.
2020. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Az érdekel, hogy felnőtt-e egy kapcsolatra (van-e tapasztalata kapcsolatokban), hogy hogyan értek véget a kapcsolatai és csinált-e bennük olyasmit, ami az én értékrendemmel összeegyeztethetetlen.


Az első nem akarok senkinek lenni, az én koromban az már egy intő jel.

És olyannal sem állok szóba, aki ez a "fingok egyet és szakítok" típus még tini kora után is. Számomra épeszű ember nem szakít valakivel valaki másért vagy mert megunta vagy mert unatkozik...

Meg azzal sem, aki agresszív vagy hűtlen volt bármikor előttem.


Ezekre valószínűleg akkor is rájövök, ha a másik letagadja, max akkor csúnyább vége lesz.

2020. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban igen, érdekelne, hogy ne legyen max. 3-nál több.
2020. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!