Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30+ férfiak mikor vittetek...

30+ férfiak mikor vittetek "csak úgy" apró ajándékot a párotoknak, feleségeteknek?

Figyelt kérdés

Például virágot (akár mezeit is), pénztárca kompatibilis dolgokra gondolok,egy szem édesség,egy szelet süti stb

Ezt amiatt kérdezem mert én általában meglepem mindenfélével a férjem,de neki eszébe sem jutna ezt viszonozni.



2014. júl. 23. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Alighanem nem az én válaszom a mérvadó, mert jelenleg egyedülálló vagyok, bár 30 feletti.

Volt olyan barátnőm, aki hetente egyszer kapott tőlem valami apróságot: 1 szál virágot vagy egy szelet csokit, és már ő szólt rám, hogy álljak le ezzel. :)


De olyan is volt, aki kiröhögött ezek miatt, merthogy kimentem a divatból...

2014. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a szőlő annak számít, akkor ma :)


A feleségem megkért, hogy hazafelé ugorjak be valahová tejért. Vásárlás közben megláttam, hogy milyen szép szőlő van a zöldség-gyümölcs osztályon és tudom mennyire szereti, így vettem neki két nagy fürtöt.


30/F

2014. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen,ilyesmire gondoltam,apró figyelmességekre,nem állandóan,csak néha. Nem arról van szó,hogy zsugori a párom,mert ha megkérem,hoz ő mindent,csak egyébként nem jut eszébe.

Ami erre a kérdésre sarkallt az még is egy ismerős üzletasszony névnapja,mert,hogy hatalmas virágcsokrok tömkelegét kapta,párjainktól,férjeinktől,szinte versengtek,ki vitte a drágább csokrot.Persze a férjével sokan üzleti kapcsolatban állnak,vagy munkakapcsolatba,de például az nekem is rosszul esett,hogy az egyik barátnőm férje,hatalmas orchideacsokrot vitt az ominózus nőnek,-holott a feleségét soha még csak hasonlóval sem ajándékozta meg.-Pedig sokkal kedvesebb és fiatalabb a felesége mit ez a méhkirálynő".

2014. júl. 23. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:

- mikor a TVK-ba megy, néha hoz kardinális szeletet - isteni, imádjuk

- virágot csak hófordulón

- csokit szoktam néha kapni, vagy péksütit - édesszájú vagyok

- ha olyan kajcsi van a munkahelyén, abból hoz kóstolót


- de ez viszont is, néha kap 1-1 csokit, sütit, vagy valami különlegesebb sört, de mivel előbb érek haza, sütök, vagy főzök valamit

2014. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!