Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SZAVAZZATOK ! Melyik embertípu...

SZAVAZZATOK ! Melyik embertípust utáljátok, ki nem állhatjátok a legjobban a felsoroltak közül ? Aki a legjobban irritál, és leütnétek, mint sakkban a sötét parasztot szokás, vagy szétvernétek, mint hülyegyerek a Mikulás csomagot ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 18:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
van a Pszichopata tipus is, aki rezzenéstelen arccal csesz ki mindenkivel, mindenkin átgázol, információt tart vissza, hallgat el, szádékosan megszegyenít mások előtt, humorizal masokon, bagatellizálja a problémákat, a saját felelőssége elől meg menekül!!!
2020. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
45%

a kritizálónak van egy alfaja,aki erőlteti a kritikát de közben lesi a vélt vagy valós hibázást,akkor is ha nincs hatalmi pozícióban.

és ha felfedezni vélt ilyet,akkor nem odajön,hogy te figyelj már szerintem itt vmi nem jó.

hanem azonnal rohan egy felsőbb vezetőhöz és örömmel jelenti a közvetlen munkatársai feltételezett hibáit.

amikor rápirítanak,hogy nem történt hiba és jobb lenne ha a saját munkájával foglalkozna,akkor somfordál pár napig,majd újrakezdi.

és mivel fillérekért,akár fele annyiért is vállalja a munkát mint a többiek,ezért nem rúgják ki.

szóval ő lehetne a kritizáló és a besúgó keveréke.

na én ezt a típust nem bírom és nem is nagyon értem.

főleg azt nem hogy nem tanul a hibákból,nem tanul a rápirításból,hanem ugyanúgy tolja tovább,hiába minden.

2020. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%

Több is van, de komolyan vettem a kérdést ("a legjobban"), és az a panaszkodó, siránkozó, mindig negatív.


Talán azért, mert ebből van a legtöbb, és nemcsak a saját életüket teszik tönkre vele, hanem másokét is, áttételesen.

Szabályosan küzdeni kell a behatásuk ellen, főleg ha te magad is éppen elbizonytalanodtál valamiben.

2020. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%
Én is a 4-esre szavazok, ő a legutáltabb embertípus :)
2020. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Huh, 9-es komment, aki mindig több másoknál :) Mondjuk ez is dobogós :)
2020. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%
Én egy manipulátornak köszönhetem azt, hogy totál debilnek néznek, szóval azt ütném addig, amíg él.
2020. dec. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%
Én a bagatellizálót ütném, aki mindig a más problémáját kicsinyíti, közben magát jó embernek állítja be.
2020. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A 14-esnek igaza van.
2020. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%

Barmelyikre lehetne szavazni, mert nehez megmondani melyik a legrosszabb. Gyanitom leginkabb mindenkinek az, akivel mar volt dolga.


Utoljara peldaul az elso harom opcio kombinaciojaval talalkoztam. Egy primitiv agyalagyult, egesznap az UNDORITO primitiv eletevel rokoni es barati koreinek esemenyeivel szorakoztatta az irodat, gusztustalan gettoszlenggel vegyitett karomkodasok kozepette. Kepes volt telefonon kepeket korbe mutogatni, hogy mekkora kiraly. Ilyen valosagsohosnek kepzelte magat, akinek az eletere mindenki kivancsi. Es ekozben debil ovodaskent gunyolta a kulonbozo kolegakat. Aki kancsal volt azt azert, a santat a santasagert, es barkit a nagyothallot, a koveret, barkit barmiert. A gond az, hogy az ilyen ocsmany barmoknak mindig van nehany hasonszoru tarsa aki adja ala a lovat.

2020. dec. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem a hangos, zajos emberek zavarnak, akik mindig nyüzsögnek, ordibálnak, hangoskodnak.
2020. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!