Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az az eset, amikor...

Mi volt az az eset, amikor nagyot csalodtatok hozzátok közel álló emberben?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a legjobb barátomról kiderült hogy kerül, minden adandó alkalmat megragad hogy lerázzon. De mondhatnám azt is mikor a baráti társaságot összehívtam a közös messenger csoportban, mindenki ki is jött, elvoltunk. Elmentem hugyozni, mire visszaértem kitalálták hogy nincs kedvük kint lenni, vagy valamiért menniük kell haza, dolguk van stb... Hazamentünk, és ezalatt csináltak egy új csoportot és később találkoztak nélkülem megint, de azt egyik sem mondta, hogy problémája van velem. Egyszerűen kétszínű lerázás.
2020. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a tesómról kiderült, hogy 1 éve veri át a szüleinket azzal, hogy bejár dolgozni 3 műszakba... a munka alatt a kocsijában ült különböző parkolókba nappalokon és éjjeleken keresztül és szerencsejátékozott.. összeszedett 4 millás adósságot.
2020. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 Sajnálom. Borzasztó rosszul tudnak ezek esni,. Én sosem tudom, miért nem lehet egyenesen megmondani már az elején azt, hogy nincs kedve menni, vagy még inkább azt, hogy mi a bajuk veled. A legrosszabb, hogy nem értik meg mennyire rosszul tud ez esni, amíg nem velük csinálja ezt valaki :/
2020. dec. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szomorú sztorik
2022. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!