Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy 8 óra...

Girlll3 kérdése:

Miért van az, hogy 8 óra munka után már semmihez sincs kedvem?

Figyelt kérdés
Se olvasni, se beszélgetni, se tv-t nézni? Pedig elviekben nem vészes a munkám. Mégis ez van velem. Nem tudom másnak hogy van ereje még gyereket is nevelni, meg egyéb dolgok. Vitamint szedek, vitaminhiányom nem lehet. Ti hogy vagytok ezzel?

2020. dec. 3. 07:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez így volt nálam is, ezért lettem vállalkozó. Bármit, csak ezt ne.
2020. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 eakos1 ***** válasza:
A 8. válaszodból látszik, hogy tele vagy aggódással. De ezeket te csinálod magadnak ha nem vennéd észre. Hogy neveld a gyereked? Ahogy tudod, amúgy meg úgy, hogy rendes ember legyen belőle. Amúgy meg a gyerekektől nagyon sokat lehet tanúlni, már csak ezért is érdemes végigcsinálni. Amúgy mi a bajod ezzel a világga? Inkább a világháború idején szülnél inkább? Vagy paraszti sorba, hogy mehessen kapálni? Vagy valami afrikai eldugott polgárháborús országba? Teljesen jó helyen élünk szerinten. Amúgy meg gondolom, hogy nincs életcélod és ezért va ez ez egész.
2020. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12-es! Mi bajom lehet ezzel a világgal végülis. Nincsenek normális élelmiszerek, minden drága, csak akkor tudsz előrébb lépni, ha olyan embereket ismersz és ha nagyon jó végzettséged van. Az emberek egymást tiporják és kevés jó ember van. Most ugyan nincs háború, viszont van helyette vírus. A vírus miatt meg munkanélküli emberek. Igen, tele vagyok aggódással, mert végignézek a világon és minden jó car, úgy ahogy van. A munka meg olyan, hogy ott is csak bizonyítani kell nap nap után. Ennyi. Lecserélhető az emberek többsége.
2020. dec. 4. 17:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!