Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy 8 óra...

Girlll3 kérdése:

Miért van az, hogy 8 óra munka után már semmihez sincs kedvem?

Figyelt kérdés
Se olvasni, se beszélgetni, se tv-t nézni? Pedig elviekben nem vészes a munkám. Mégis ez van velem. Nem tudom másnak hogy van ereje még gyereket is nevelni, meg egyéb dolgok. Vitamint szedek, vitaminhiányom nem lehet. Ti hogy vagytok ezzel?

2020. dec. 3. 07:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Én 10 órázom kereskedelemben, és vannak húzósabb napok, amikor már hazaérve csak pihenni van kedvem. Szerintem te is csak simán elfáradsz azt kész.
2020. dec. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1-es! Ez így van. Csak azon gondolkodtam, hogy ez így mennyiben is élet.
2020. dec. 3. 07:20
 3/13 A kérdező kommentje:
Meg, hogy másoknak milyen lehet a munkája, hogy jut másra energia.
2020. dec. 3. 07:21
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Annyiban, hogy a felnőtt élet ennyiből áll:D Kidolgozzuk a belünk egész életünkben és próbálunk hasznos tagjai lenni a társadalomnak.
2020. dec. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Eletuk csak azoknak van, akiknek a munkajuk egyben a hobbijuk is. Pl focistak.
2020. dec. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor tanuljak valamit, amit még élveznék is csinálni? Csak mert most hiába dolgozom normális helyen, értsd nem fázom, nem fizikai munka, akkor is csak azt érzem, hogy nem vagyok szabad és egy biorobot vagyok, akinek egyszer valami súlyos szervi baja lesz és egyedül meghal, miután kidolgozta a belét.
2020. dec. 3. 07:38
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Üdv a való életben :D
2020. dec. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Gyereket sincs kedvem erre a világra szülni. Utána csak a probléma van. Mit tanuljon? Lesz-e ennivaló mindig? Hogyan neveljem? És utána megszűnnék létezni... egy szabad percem nem lenne.
2020. dec. 3. 07:40
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1 évig dolgoztam egy rohadt hajtós ügyfélszolgálaton 8 órában, plusz 2x45 perc utazás.

Mikor váltottam 10 percnyire 6 órás sokkal nyugisabb melóra, a férjem megjegyezte, hogy újra hall esténként csiripelni. :) Így van kedvem a gyerekekkel is foglalkozni, végre van életünk.

2020. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
2×45 perc az út itt is oda-vissza. Reggel legkésőbb 5-kor fent vagyok. Fél hatkor már késésben vagyok. Mostanság 7 körül érek be. De legkésőbb fél 8-ra bent vagyok. Utána 4-kor szabadulok. Szabadulok... hát, igen. Szebb szóval nem tudnám mondani. Utána hazamegyek és semmi. Bealszom. A munka rapszódikus. Hol k..a sok, hol nincs semmi.
2020. dec. 3. 09:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!