Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sztárolnak egyes emberek...

Miért sztárolnak egyes embereket csak mert szépek?

Figyelt kérdés

Kezdhetném a modellkedéssel. Természetesen egy szimpatikus arccal könnyebb eladni bármit én ezt értem, de miért kell ekkora felhajtás köré? Sokan példaképként tekintenek ezekre az emberekre és megőrülnek értük. Csak mert így születtek.

Egyébként interneten is számtalan ember csak a szépségének köszönheti az ismertségét, követőit.

A hétköznapi életben is így van. Aki szép azt alapból hamarabb befogadják, kedvesebbek és előzékenyebbek az ilyen emberekkel. De miért? Ha hibázik egy szép, illetve egy kevésbe szép ember akkor nyilván a szebbnek előbb elnézik.


2020. dec. 3. 07:33
 1/6 Girlll3 ***** válasza:
100%
Mert ennyire igazságos a világ....
2020. dec. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom. Engem még jobban idegesít az, mikor valaki egyszer 5 percet szerepelt valahol és onnantól kezdve évekig magasztalják, hogy xy milyen szép, meg a rokonai is, meg mindenkije. A slussz poén ebbe, hogy akkor is erőltetik ezt, mikor az illető csúnyácska. Én inkább ezt nem értem.
2020. dec. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amiért te is hamarabb megnézel egy csinos nőt, és esténként szem nagymamás képekre rázod a répát...
2020. dec. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemcsak a szépséget díjazzák, hanem az intelligenciát, a gazdagságot, az önbizalmat és még sok mást is.


Inkább azt kellene megvizsgálnod, miért zavar ez annyira téged, személy szerint.

2020. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es: oké így van, viszont azt bárki látja, hogy sokszor nem egyenlő mértékkel ismerik el ezeket a dolgokat. Több embert ismernek névről, aki csak menő és szép, mint aki valami forradalmit alkotott. Nem vagyok álszent sokszor velem is így van, hiszen a csapból is csak azok folynak, akik semmit nem tettek le az asztalra azon kívül, hogy szépek.

Persze ilyenkor elszégyenlem magam és pótolom inkább a tudásomat olyan emberekről, akik valami hasznosat nyújtottak a világnak.


Ja és lány vagyok egyébként.(3-as miatt írom)

2020. dec. 3. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, a legnagyobb jóindulattal mondom azt, hogy ne másokkal foglalkozz. Sok ilyen ügyfelem van, mint Te, és én magam is küzdöttem ezekkel a gondolatokkal évekkel ezelőtt.


Hidd el, hogy Neked is megvannak a saját erősségeid, amiket ha kihozol magadból, "leborul előtted a világ".


Ne azt várd, hogy más piedesztálra emeljen valamilyen már meglévő tulajdonságod miatt. Ez velem sem történt meg.


Hanem alkoss és fejlődj azon a területen, amihez affinitást érzel, és ami a legjobban érdekel.

2020. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!