Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan köztetek, aki sok...

Van olyan köztetek, aki sok évvel, évtizedekkel később is kellemesen gondol vissza egy ellenkező nemű emberre?

Figyelt kérdés

ilyen izgalmas "filmbeli" sztorikra lennék kíváncsi, hogy pl. Évekkel, évtizedekkel ezelőtt volt egy fiú vagy egy lány az életetekben pl. egy táborban, nyaraláson megismertétek egymást, tökéletes volt az összhang, majd akarva akaratlanul örökké el kellett szakadnotok egymástól, és csak a jó emlék meg maradt róla? Tehát nem tudott kiteljesedni a dolog, és ez örökké egy űrt hagyott bennetek.


Valami ilyesmire gondolok.

Az ilyenre mai napig vágyakozva gondoltok vissza, még úgy is, ha esetleg párotok, házasságotok is van?


2020. dec. 3. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen, bár mivel nem filmben vagyunk, a józan eszem ott van a hátterben, hogy okkal nem lett folytatása a dolognak.

Néha nosztalgikus pillanataimban eljátszom a gondolattal, hogy mi lett volna ha. Az emlékek szépek, valahol még megvan egy-egy fotó.


De nem omlanék a karjaiba, ha most sok év távlatából elém toppanna, ha erre irányul a kérdés. :)

2020. dec. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem vannak ilyen kis bevillanások. Pl volt egy lány akivel egy reggelig tartó buli után egymás közelébe sétáltunk le a buszmegállóhoz aztán kicsit beszéltünk is, majd valahogy elkeveredtünk egymás mellől.
2020. dec. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de mit érek vele, ha elmondom, mi volt?
2020. dec. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, van, de eléggé romboló hatású, hogy 20 év távlatából sem tudtam elengedeni.Holott neki már családja van, éli az életét. Azt hiszem, néha talán ő is nosztalgiázik kicsit rólam, de hiába, ha egy országnyi távolság választ el minket egymástól. Kiteljesedett épp a kapcsolatunk, csak a távolsággal nem tudtunk mit kezdeni. Talán szokott rám vágyakozva gondolni a párja mellett, azt hiszem néha igen. Én is gondolnék rá akor is, ha lenne valakim. Valami maradt, ami örök azt hiszem, mindkettőnk részéről, akkor is soha többet nem találkozhatunk.


Rajta kívül még van két exem, akik ha annyira nem is, mint akiről fentebb írtam, de nagyon szép, filmbe illő részei az életemnek. Rájuk is sokszor gondolok.

Ha bármelyikükkel találkoznék, szerintem lennénk olyan őrültek, hogy folytatjuk, ahol abbahagytuk.

2020. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!